Labdarības koncerts jauno talantu atbalstam

Vieta Cēsu Svētā Jāņa baznīca, Lielā Skola iela 8, Cēsis

Datums

18.05.2024

Laiks

17:00

Cena

Par ziedojumiem

Cēsu Sv. Jāņa baznīcā 18.maijā plkst.17.00 notiks Labdarības koncerts jauno talantu atbalstam.

Abus partnerus vieno auglīga sadarbība daudzu gadu garumā, ‘’rotarieši” atbalstījuši vairāku talantīgu audzēkņu dalību starptautiskos konkursos, studijas ārzemēs, skolas audzēkņi un pedagogi piedalījušies kluba rīkotajos pasākumos.

Šī koncerta uzmanības centrā ir AKCMV 3. klases audzēknis Eduards Grimms. Eduardam ir 11 gadi, viņam patīk nodarboties ar vizuālo un plastisko mākslu, dejot sarīkojumu dejas, braukt ar riteni, doties pastaigās, lasīt grāmatas. Taču vislielākā dzīves aizrautība ir mūzika. Kopš agras bērnības, tiklīdz zēns iemācījās satvert rokās priekšmetus, tā uzreiz sāka iepazīt pasauli caur skaņu un ritmu, viss tika pārbaudīts – kā skan un kādā ritmā labāk skan. Kopš iestāšanās mūzikas skolā, Eduards katru dienu ar lielu neatlaidību un pacietību vingrinās sitaminstrumentu un klavieru spēlē, ir uzstājies skolas rīkotajos koncertos, piemēram, ‘’Vidzemes talanti’’ kopā ar Vidzemes kamerorķestri Koncertzālē “Cēsis”, Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē. Šis mācību gads nesis panākumus arī konkursos: iegūta 1. vieta Valsts konkursā Sitaminstrumentu spēlē un Grand Prix Starptautiskajā pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu konkursā “WIND STARS 2024”. Ceļā uz panākumiem Eduardam liels atbalsts ir ģimene un specialitātes skolotājs Raitis Viļumovs.

Ar Eduarda virtuozo instrumentspēli var iepazīties šajos video:
https://www.youtube.com/watch?v=gG-ydvRxSvQ
https://www.youtube.com/watch?v=tSScaxvlLSo

Koncertā piedalīsies AKCMV audzēkņi un pedagogi.

Ziedojumu mērķis – mūzikas instrumenta marimbas iegāde AKCMV, lai nodotu to lietošanā talantīgajam audzēknim Eduardam Grimmam, nodrošinot viņam pilnvērtīgas vingrināšanās iespējas un tālāku profesionālu izaugsmi.

Savu ziedojumu ir iespējams ieskaitīt Cēsu Rotary kluba kontā LV15HABA0551001658641 ar norādi – ziedojums instrumenta marimba iegādei.