“Ziemas kauss 2023” disku golfā

Vieta Disku golfa laukums Priekuļos,

Datums

11.02.2023 - 12.02.2023

Laiks

09:00

Tu turpini mest šķīvīti arī ziemā? Sezonas nekad nebeidzās!? Protams!

Diski un Diski Cēsis ZIEMAS KAUSS no 11.02. līdz 12.02.23. ir īstā vieta, kur noskaidrot labākos ziemas golfa spēlētājus piecās divīzijās, satikt draugus un turpināt būt aktīviem.

Pirmās grupas sākuma laiks plkst.9.00. Sacensības norisināsies Priekuļu disku golfa laukumā.

Lai dalībnieks varētu objektīvi sagatavoties savam startam un spēlēšana ziemas apstākļos vairāk līdzinās disku golfam, nevis izdzīvošanai, šogad sacensības tiek organizētas ar “golf startu”, divas dienas.

AB mājas un Libel mežsaimniecība būvētās koka laipas ar Ksenukai sponsorētajām slotām nodrošinās izmetienu vietu kvalitāti neatkarīgi no sniega daudzuma Vidzemē!

Pateicoties VTDT vadības atsaucībai, sportistiem būs iespēja izmantot sporta kompleksa priekštelpu, lai atstātu mantas un izmantotu WC.

Dalību sacensībās ir apstiprinājuši abi (siev., vīr.) esošie čempioni un sacensību finālu plānots translēt tiešraidē Youtube kanālā, kas būs pirmā šāda veida pieredze Latvijas mērogā.

Diski un Diski Cēsis, Libel Mežsaimniecība, AB Mājas, VTDT un Ksenukai laipni aicina visa līmeņa spēlētājus izkustēties, pacīnīties par trofejām un izbaudīt disku golfu ziemā!

Saziņai: 25530221 (Ingemārs), ingemars.stalsans@gmail.com.