Cēsu Bērnu un jauniešu centra Pagalma svētki “neZinītis uz Mēness”

Vieta Cēsu Bērnu un jauniešu centrs, Bērzaines iela 4, Cēsis, Cēsu pilsēta, Latvija

Datums

25.05.2024

Laiks

11:00 - 15:00

Cena

Bez maksas

Sestdien, 25.maijā, plkst.11.00 jau otro reizi notiks Cēsu Bērnu un jauniešu centra Pagalma svētki, kuriem šogad dots nosaukums “neZinītis uz Mēness”. Tie norisināsies interešu centra pagalmā Bērzaines ielā 4. Svētkus baudīt aicinātas ģimenes, bērni un jaunieši gan no Cēsīm un novada, gan tuvākas un tālākas apkārtnes.

Tā būs aizraujoša, aktīva un neaizmirstama diena Cēsu Bērnu un jauniešu centra pagalmā ar radošām nodarbēm, aktivitātēm, demonstrācijām un skanīgu koncertu. Svētku koncertā piedalīsies bērnu un jauniešu centra popgrupa “Vizbulēni”, vokālā studija “Sekunda”, breikinga komanda “Diverse Style Crew, hip-hop deju grupa “RedCreate”, deju grupa “Viva’’, balles deju kluba “Reveranss’’ dejotāji un instrumentālspēles klases audzēkņi. Tāpat uz skatuves varēs redzēt šūšanas, rokdarbu un auduma apdrukas pulciņa audzēkņu radītās tērpu kolekcijas. Koncerta programmu šogad ar savu skanējumu kuplinās arī Cēsu izglītības iestāžu kori un ciemiņi no Valmieras jaunatnes centra “Vinda”.

Tāpat pagalmā ikviens varēs sastapt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Cēsu nodaļu un Kosmosa izziņas centra komandu.