Zemessardzes orķestra koncertuzvedums “Savas zemes sargs”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

08.05.2022

Laiks

17:00

Cena

Bez maksas

Zemessardzes orķestris aicina ikvienu interesentu pieteikties bezmaksas ielūgumiem uz koncertuzvedumu “Savas zemes sargs”, kas notiks par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas 32.gadadienai un Zemessardzes orķestra dibināšanas 10.gadadienai.

Zemessardzes orķestris ar koncertuzvedumu “Savas zemes sargs” Koncertzālē “Cēsis” viesosies 8.maijā, plkst.17.00.

Koncertprogrammā iekļautas žanriski daudzveidīgas vokāli instrumentālas kompozīcijas, pilnskanīgam un orķestrālam skanējumam mijoties ar stilistiski dažādu solistu izpildītām dziesmām. Koncertuzvedums piemērots dažāda vecuma klausītājiem. Tas ir gan izglītojošs jauniešiem, gan kā atgādinājums vecākajai paaudzei. Mūsdienīgā veidā parādīta dažādu laikmetu un žanru sintēze būs kā simbolisks apliecinājums tam, ka Zemessardze svin un godā savu vēsturi un vienlaikus attīstās un modernizējas.

Koncertuzvedumā piedalīsies Zemessardzes orķestris, Zemessardzes koris “Stars”, atzinību ieguvuši solisti – zemessargi Luīze Krasta, Gita Puikevica – Puikevska, Jānis Igaunis, jaunā septiņgadīgā soliste Andika Laima Karele, kā arī repa apvienības “Kreisais krasts” pārstāvji – Misters Krūmiņš un R.2.R.S., kurš ikdienā ir Militārās policijas karavīrs. Režisors, vadītājs un arī viens no solistiem ir aktieris zemessargs Gundars Silakaktiņš. Mākslinieciskie vadītāji – komponiste, aranžētāja Inga Meijere un Nacionālo bruņoto spēku galvenais diriģents kapteinis Andis Karelis, kurš pirms 10 gadiem bija viens no Zemessardzes orķestra izveidotājiem.

Bezmaksas ielūgumus var izņem Koncertzāles “Cēsis” biļešu kasē, elektroniski www.eventbrite.com vai piesakot pa tālruni 29299329.

Pasākuma rīkotājs LR Zemessardze