Vidzemes jaunie čellisti

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

23.09.2023

Laiks

15:00

Cena

Bez maksas

Čello Cēsis festivāla potenciāls un tā nākotne ir jaunajā čellistu paaudzē, un tieši tas ir iemesls, lai ik gadu festivāla ietvaros tiek rīkotas meistarklases, lekcijas, izglītojošas diskusijas un tikšanās ar čellspēles meistariem.

Šādi festivāls sniedz Latvijas mūzikas skolu, vidusskolu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas studentiem un pedagogiem jaunas atklāsmes, plašāku skatījumu un jaunu pieredzi profesionālajā izaugsmē.

Šogad Vidzemes talantīgākajiem čellistiem no Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas, Valmieras Mūzikas skolas un Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas būs iespēja uzstāties uz festivāla skatuves īpašā koncertā.

KONCERTĀ PIEDALĀS

Undīne Baltiņa, Eduards Labucis, Marlēna Java, Rasa Irbe, Elza Marija Mača, Evija Akaševa, Jēkabs Kārkls, Viesturs Goba, Debora Dadzīte, Pauls Skujiņš.

Skolotājas, koncertmeistares, kas piedalās un sagatavoja audzēkņu sniegumu: Inese Nelsone, Ilze Petrovska, Ina Iļjučonoka, Lelde Krastiņa, Iveta Graubiņa, Ieva Hartmane, Dace Zariņa, Aira Rulle, asociētā profesore Diana Ozoliņa.

Koncerts notiek Ērģeļzāle.