Vecpiebalga atver durvis

Vieta ,

Datums

23.07.2021 - 25.07.2021

No 23. līdz 25.jūlijam “Vecpiebalga atver durvis”

Jau desmito vasaru, ar cieņu pret dižo pagātni, radoši un, darbīgi piepildot tagadni un pārliecinoši raugoties nākotnē, Vecpiebalga ver durvis tuviem un tāliem ciemiņiem, lai kopā piedzīvotu košus svētku mirkļus. Desmit gados svētki svinēti Vecpiebalgas novada pilīs, muižās, baznīcās un muzejos. Vecpiebaldzēni demonstrējuši seno amatu prasmes, dziedājuši, dejojuši, veduši viesus retro braucienos pa baltajiem lielceļiem un leģendārajā Alauksta estrādē izspēlējuši “Mērnieku laikus”. Šajos gados mainījušies runas vīri un notikušas reformas bīdot novadu robežas šurpu – turpu, bet nemainīga palikusi Vecpiebalgas un vecpiebaldzēnu pašcieņas pilnā viesmīlība. Brauciet un baudiet!

Vairāk informācijas šeit.
23. jūlijā plkst. 20.00 svētku ieskaņas koncerts – Satikšanās pie Kārļa Skalbes „Saulrietos”. Piedalās: Kristīne Zadovska, Ingus Pētersons, Jānis Lūsēns un deju kolektīvs “Mudurainis”. Ieeja bez maksas.

24. jūlijā

10.00-15.00 Amatnieku tirgus un radošas aktivitātes Vecpiebalgas viesistabā

11.00 Zeķu adīšanas konkurss „Mācies, meitiņ, zeķi adīt!” Vecpiebalgas kultūras namā

20.00 Mazo Kalniņa dienu koncerts

Marts Kristians Kalniņš un muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” Vecpiebalgas muižas parkā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties tikai internetā – www.bilesuparadize.lv

25. jūlijā plkst.15.00 Relaksējoša muzikāla pastaiga Vecpiebalgas viesistabā (Artis Šimpermanis “Rumbas kvartets”, Māris Blāze “Jūrkant”).

Vecpiebalgas muižas parkā Inešos tradicionālās Mazās Kalniņa dienas , kā ierasts jūlija pēdējā sestdienā ir nemainīga vērtība. Šogad Marts Kristians Kalniņš un muzikālā apvienība ‘’Raxtu Raxti’’ . Tā ir iespēja baudīt Imanta Kalniņa mūžam dzīvās melodijas, relaksēties mūsu tautas mūzikas ritmos un lieliski pavadīt laiku!