Vecgads Amerikā

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

29.12.2022

Laiks

19:00

Cena

12€ - 25€

Beāte Zviedre, vokāls

Liepājas simfoniskais orķestris

Diriģents Guntis Kuzma

Vecgada izskaņā klausītājus aicinām muzikālā ceļojumā uz leģendām apvīto Brodveju un tās teātriem. Liepājas Simfoniskais orķestris galvenā diriģenta Gunta Kuzmas vadībā kopā ar dziedātāju Beāti Zviedri atskaņos vieglu un dzirkstošu mūziku no amerikāņu džeza klasiķu Džordža Gēršvina, Leonarda Bernsteina un Koula Portera zelta repertuāra.

Koncerts 2 daļās ar pātraukumu.

VAKARA TURPINĀJUMĀ – MŪZIKA UN DEJAS AR AIJU VĪTOLIŅU UN JELGAVAS BIGBENDDA TRIO!

Sākums plkst.22.00.

Esam pārliecināti, ka Vecais gads jāpavada ar labu mūziku, dejām, sirsnīgām sarunām lieliskā kompānijā un prieku… tā, lai arī Jaunais gads nāktu veiksmīgs un skaists!

Pēc koncertzāles gada noslēdzošā koncerta “Vecgads Amerikā” aicinām vakaru turpināt ar mūziku un dejām kopā ar šarmanto dziedātāju Aiju Vītoliņu un Jelgavas bigbenda mūziķu Trio.

Koncertzāles otrā stāva foajē un mazās zāles pārtaps nelielā un omulīgā svētku telpā ar skatuvi, deju grīdu, galdiņiem, atpūtas vietām, uzkodu bufeti un bāru. Viesus sagaidīsim ar glāzi šampanieša.

Eleganti muzikālā atmosfērā aicinām baudīt 2022.gada izskaņu Koncertzālē “Cēsis”!

Apģērbs: elegants

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.