Valsts svētku deju koncertuzvedums “No saknēm gaismā”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

18.11.2022

Laiks

17:00

Cena

Bez maksas

Valsts svētkos, 18.novembrī, plkst.17.00 koncertzālē “Cēsis” cēsnieki un pilsētas viesi mīļi aicināti uz svētku deju koncertuzvedumu “No saknēm gaismā”. Pirms tam, plkst.14.00, notiks uzveduma ģenerālmēģinājums ar skatītājiem.

Valsts svētku īpašais notikums – deju koncertuzvedums “No saknēm gaismā” – stāstīs par latviešu tautas tradīcijām gadskārtu ritumā. Dejotāji no DK “Mazais Randiņš”, DK “Randiņa studija”, TDA “Raitais solis”, VPDK “Saulgrieži”, VPDK “Raitais solis”, VPDK “Vaive”, SDK “Dzirnas”, Cēsu Valsts ģimnāzijas JDK “Kande”, kā arī AKCMV Deju nodaļas audzēkņi Vanesa Legzdiņa – Puķēna un Edvards Arums izdejos to, kā norises dabā ir klātesošas cilvēka dzīvē, kā savas vērtības un uzkrātās zināšanas mēs nododam tālāk nākamajām paaudzēm. Uzvedumu “No saknēm gaismā” veido horeogrāfs Andis Kozaks un režisore Gunita Bārda, gaismu partitūru veido gaismu mākslinieks Uģis Sirmais.

Ieeja uz ģenerālmēģinājumu un koncertu ir bez maksas, iepriekš izņemot ieejas kartes “Biļešu paradīzes” vai koncertzāles “Cēsis” kasē.

Ieejas kartes būs pieejamas sākot no 1.novembra. Vienai personai būs iespējams izņemt ne vairāk kā 5 ieejas kartes.

Pasākuma rīkotājs Cēsu Kultūras centrs