Valsts svētki Cēsīs

Vieta Cēsu pilsēta,

Datums

18.11.2019

Laiks

14:00

Valsts svētki Cēsīs tiks svinēti ar īpaši veidotu deju uzvedumu “Spēlēju, dancoju”, kas top pēc horeogrāfa Anda Kozaka ieceres, sadarbībā ar režisori Gunitu Bārdu.

Valsts svētkos cēsnieki plkst.15.30 aicināti nolikt ziedus pie Uzvaras pieminekļa.

Pirms tam plkst.14.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” būs iespēja noskatīties deju uzveduma “Spēlēju, dancoju” ģenerālmēģinājumu.

Uzvedums “Spēlēju, dancoju” koncertzālē būs skatāms plkst.17.00. Deju uzvedums “Spēlēju, dancoju” top pēc horeogrāfa Anda Kozaka ieceres, sadarbībā ar režisori Gunitu Bārdu. Iedvesma vērienīgajam darbam nākusi no dzejnieka Raiņa tekstiem un brīnišķīgās mūzikas, ko šim dramaturģiskajam darbam savulaik radījusi leģendārā grupa “Iļģi”.

Izrādē piedalīsies gandrīz visi Cēsu novada deju kolektīvi, kas jau kopš sezonas sākuma ar aizrautību gatavojas šim īpašajam notikumam. Kopā ar dejotājiem uzvedumā piedalīsies arī jaunais, talantīgais koklētājs Namejs Kalniņš un viesi – CBJC “Spārni” mūsdienu deju grupa “Diverse Styles Crew”, kam uzvedumā paredzēta īpaša loma. Gaismu partitūru deju uzvedumam “Spēlēju, dancoju” veido gaismu mākslinieks Uģis Sirmais.

Ieeja uz ģenerālmēģinājumu un koncertu ir bez maksas, iepriekš izņemot ieejas kartes “Biļešu paradīzes” vai koncertzāles “Cēsis” kasē.

Ieejas kartes būs pieejamas sākot no 5.novembra. Vienai personai būs iespējams izņemt ne vairāk kā 5 ieejas kartes.

Pasākumu organizē p/a “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs”.

Pasākuma rīkotājs Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs