TUTAS Ziemassvētku koncerts. PIPARKŪKU SIRDS

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

27.12.2021

Laiks

13:00

Cena

15€ - 20€

Tuta uzskata, ka vislabākie Ziemassvētki ir tādi, kurus var pavadīt kopā ar draugiem – Lapsu, Feneku, Āpsīti un, protams, bērniem, kas ik dienas ar aizrautību seko līdzi Tutas lietām savās mājās. Šogad Ziemassvētku laiks pielavījies nemanot, eglīte ir skaisti izpušķota, gaiss smaržo pēc siltām piparkūkām, aiz loga lidinās sniegpārsliņas, bet zem egles, nez no kurienes, uzradies liels maiss. Nez kurš to tur ir nolicis? Varbūt tas bija pasaulē mazākais rūķītis? To Tuta kopā ar saviem draugiem mēģinās noskaidrot!

Tutas Ziemassvētku koncertā “Piparkūku sirds” bērni varēs klausīties un dziedāt līdzi sev jau zināmajām Tutas dziesmiņām, kā arī dažnedažādām Ziemassvētku dziesmām – sākot ar latviešu tautas dziesmām un beidzot ar pasaulslavenām svētku melodijām. Koncertā piedalīsies arī visu Tutas dziesmu autore, talantīgā Amsterdamā dzīvojošā komponiste un dziedātāja Laura Polence. Muzikālo sastāvu papildinās – dziedātājas Elīna Ose un Annija Putniņa, kā arī Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Ernests Mediņš (perkusijas). Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”.

Koncerta ilgums: 50 min

Koncerts paredzēts bērniem no 1 līdz 7 gadu vecumam.

Ieejas biļete nepieciešama ikvienam apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

INFORMĀCIJA KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

Pasākums notiks t.s. “zaļajā režīmā”. Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu. Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, visiem obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un, sākot no 12 gadu vecuma, derīgs sertifikāts. Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka koncertā tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi, līdz ar to ikvienam apmeklētājam jāapņemas ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktos epidemioloģiskos noteikumus. Apmeklētājiem (sākot no 7 gadu vecuma) jālieto mutes un deguna aizsegs. Apmeklētāji nedrīkst drūzmēties un arī ārpus sēdvietām jāievēro 2 metru distance.

Tāpat arī pirms koncerta aicinām izvērtēt savu un bērnu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Koncerta laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie audiovizuālie materiāli var tik izmantoti “Tutas lietu” publicitātes nolūkos un koncerta atspoguļojumam medijos.