“The Sound Poets” akustiskie koncerti “Klusāk” (pārcelts no 29. marta)

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

27.09.2020

Laiks

16:30

Svētdien, 27.septembrī, plkst.16.30 un plkst.19.00 notiks “The Sound Poets” koncerts “Klusāk”.

Informējam, ka viena koncerta vietā gaidāmi 2 koncerti – 16.30 un 19.00. Ja biļetes iegādātas koncertzāļu kasēs, biļešu personalizēšana jāveic klātienē to iegādes vietā, norādot vēlamo koncerta laiku. Aicinām šo pārreģistrāciju kasēs veikt savlaicīgi, neatliekot to līdz koncerta norises dienai.

_______________

The Sound Poets, pirms gada nospēlējuši koncertu Arēnā Rīga, pavadījuši kārtīgu festivālu vasaru, paziņo par klusākiem pavasara plāniem – apbraukāt Latviju un sniegt akustiskus koncertus. Atkāpties no ierastā zināmu dziesmu skanējuma, izmēģināt jaunus instrumentālus salikumus un galu galā nonākt pēc iespējas nepastarpinātā kontaktā ar klausītājiem ir tas, kas jau iepriekš akustiskos koncertus darījis tik mīļus gan publikai, gan grupai.“Kā īpašāko noteikti izceltu koncertu atmosfēru – mums tajos vienmēr ir sajūta, ka klusi sarunājamies ar katru atnākušo. Un, ja klausītājs pēc tam uzraksta personīgi, ka, šķitis, koncerts veltīts tieši viņam – mēs esam gandarīti par abpusējo sajūtu,” stāsta mūziķi.

Kāpēc “Klusāk”? “Tas, iespējams, vislabāk un vienkāršāk apraksta to, kas tur notiks – skanējuma jauda būs pieklusinātāka, bet ne mazāka, jo mēs to vienkārši vērsīsim vairāk uz iekšpusi, dziesmu jēgu un vēstījumu pārstāstot citādākās skaniskās nokrāsās.”