Tava diena Piebalgā

Vieta Piebalga,

Datums

01.06.2024 - 02.06.2024

Sestdien, 1.jūnijā, no 11.00 līdz 17.00 Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas apvienības tūrisma objektu saimnieki aicina pavadīt dienu gleznainajā Piebalgas pusē un piedalīties akcijā “Tava diena Piebalgā”. Akcijas laikā ceļotājiem durvis vērs un ciemiņus gaidīs 10 tūrisma objekti ar īpašu piedāvājumu. Akcijas dalībnieki varēs iepazīt Piebalgas puses tūrisma piedāvājuma daudzveidību un iesaistīties dažādās aktivitātēs.

Akcijas dalībniekiem nepieciešams lejupielādēt aplikāciju ACTIONBOUND, kur meklētājā jāievada spēles nosaukums “Tava diena Piebalgā”. Ar šo aplikāciju dalībnieks varēs ērti izvēlēties, ar kuru no 10 Piebalgas akcijas tūrisma objektiem sākt. Lai apmeklētais akcijas tūrisma objekts tiktu ieskaitīts, katrā no vietām būs jānofotogrāfē īpaša un interesanta komandas kontrolbilde.

Tūrisma akcijas uzņēmēji būs sagatavojuši piecas pārsteigumu balvas, kas tiks izlozētas starp akcijas dalībniekiem pēc pasākuma. Tās būs iespējams saņemt klātienē Cēsīs, Baznīcas laukumā 1, vai Vecpiebalgā, Alauksta ielā 4.

Šīs nav sacensības, bet iespēja lieliskā un nepiespiestā atmosfērā iepazīt tūrisma piedāvājumu Piebalgā!

Vakarā visi mīļi aicināti uz Baznīcas nakti Vecpiebalgas ev. lut. Baznīcā, kur plkst. 18.00 ar koncertu uzstāsies Cēsu zvanu ansamblis “SOLI DEO GLORIA”. Solisti: Ilona Aļļēna – balss, Ilze Petrovska – čells.

Plkst.19.00-21.00 visi tiek aicināti uz radošām aktivitātēm, kur savas prasmes vaska sveču mērcēšanā varēs izmēģināt gan liels, gan mazs.

Plkst.21.00 vienosimies kopīgā lūgšanā.

Taču 2.jūnijā visi zinātkārie un aktīvie dosimies uz Jaunpiebalgu, kur paredzēta “Velo ekspedīcija Piebalgā” kopā ar Eduardu Vīķeli. Maršruts vīsies caur Jaunpiebalgu, pa zaļajiem dzelzceļiem līdz pat Zosēniem. Tas būs izzinošs brauciens, kas ļaus atklāt daudz ko jaunu par Piebalgu. Velo ekspedīcijas sākums Jaunpiebalgā, Gaujas ielas stāvlaukumā pretim tirgum (veikals Magone), tā garums aptuveni 34 km, dalības maksa: 7 eiro. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot anketu: https://forms.gle/Anm5VxvzcLTGhvYj6 

Ir iespējams uz vietas iznomāt velosipēdus, iepriekš piesakoties, tālr.: 27001128

Ieteikumi:

  • izvēlies laikapstākļiem atbilstošu apģērbu;
  • ņem līdzi ūdeni vai siltu tēju, kā arī uzkodas, ko notiesāt atpūtas brīdī.

Aicinām izvērtēt bērnu fiziskās sagatavotības atbilstību šādas grūtības pakāpes maršrutam! Informējam, ka bērni un jaunieši vecumā līdz 16 gadiem nedrīkst piedalīties ekspedīcijā bez pilngadīga pavadoņa. Dalībniekiem līdz 16 gadu vecumam ir obligāti nepieciešama aizsargķivere.
Dalība ekskursijā tiek nodrošināta tikai pēc rēķina apmaksas, tāpēc iesakām to neatlikt uz pēdējo brīdi! Nauda netiek atgriezta, ja dalībnieks neierodas uz pasākumu.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Uzņemtie fotoattēli un video var tikt izmantoti Cēsu novada publicitātes nolūkos.