Skicēšanas performance “saMAŅA”

Vieta Lielstraupes pils,

Datums

14.08.2021

Laiks

16:00

Sestdien, 14.augustā Lielstraupes pils telpās apmeklētājiem tiks piedāvāta neparasts piedzīvojums – skicēšanas performance ar dzīvās mūzikas pavadījumu. Skanēs muzikālie skaņdarbi ar barokālu un mūsdienīgu noskaņu, kas papildinās cilvēka figūras pozas.

Mūziku var klausīties un var atskaņot, tāpat mākslu var skatīties vai radīt. Sarežģīti ir vienlaikus radīt mūziku un vizuālās mākslas darbu, bet var izveidot labu partnerību. Performancē “saMAŅA” mūzika ir kā iedvesma un modeļa apģērbs, dodot noskaņas impulsu, liekot saasināt daudzpusīgu uztveri. Apmeklētāji tiek aicināti baudīt šo performanci un noķert kaila modeļa priekšnesumu skicēs. Priekšzināšanas skicēšanā nav obligātas. Skicēšanai viss tiks nodrošināts – papīrs, zīmuļi, tušas, ogle, flomāsteri, akvarelis.

No pl. 16:00-17:00 pils apskate gida pavadībā.

Pl. 17:00 performances sākums.

Ieejas maksa: pieaugušie 4,00 EUR studenti, pensionāri 2,00 EUR (ar derīgu apliecību) Lai piedalītos – jāaizpilda pieteikuma anketa: drinkanddraw.lv/samana. Sēdvietu skaits ir ierobežots.

Pasākums ir ar vecuma ierobežojumu 18+.

Pasākumu rīko Musica Humana sadarbībā ar Cēsu novada Pārgaujas apvienību, Lielstraupes pili, Drink and Draw Latvia, Matīsu Čudaru.

Atbalsta: Vilhelms, Maraprint, Nevskaya Palitra, Royal Talens, Sakura

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI: Pasākums veidots atbilstoši valdības izstrādātajam “drošajam” pasākumu rīkošanas līmenim – vakcinētiem, pārslimojušiem apmeklētājiem. Līdzi jāņem PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS un jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts.

Rīkotājs: Lielstraupes pils Kontakti: turisms@pargaujasnovads.lv 29464946