ATCELTS! Senioru dienas dzejas vakars “Satiksimies rudens vārtos”

Vieta Vaives Tautas nams "Kaķukrogs", "Kaķukrogs", Cēsu novads, Vaives pagasts, LV-4136

Datums

08.10.2021

Laiks

18:00

Cena

Bez maksas

8.oktobrī 18.00 Vaives tautas namā notiks senioru dienai veltīts dzejas vakars ar muzikālu pieskaņu ar Sandru Grīnbergu un Kasparu Krastiņu “Satiksimies rudens vārtos”.

Kā jau ierasts, Vaives tautas namā notiks senioru dienai veltīts pasākums. Šoreiz tas būs dzejas lasījuma vakars, kurā savu dzeju lasīs Sandra Grīnberga. Vakaru bagātinās arī mūzikas skaņas Kaspara Krastiņa izpildījumā.

Sandra Grīnberga ir trīs savu dzejas grāmatu – „Pieskarties mirklim”, „Tavs pieskāriens” un „Satiksimies rudens vārtos” – autore. Dzejnieces darbi publicēti vairākos dzejas kopkrājumos.  Sandra Grīnberga ir vairāk kā simt dziesmu tekstu autore, no kurām daudzas ir dzirdamas arī Latvijas Radio 2 ēterā. 

2016.gadā dzejniece uzvarēja Guntara Rača rīkotajā dzejas konkursā „Dzeja no sirds” ar savu dzejoli „Pa lāsei”, kuram mūziku ir sarakstījis komponists Jānis Lūsēns.

Kaspars Krastiņš ir dziedātājs, mūziķis, vairāku dziesmu mūzikas un tekstu autors. Sadarbojas ar vairākiem dzejniekiem, rakstot melodijas dziesmām, kuras pats arī izpilda, dažas no tām skan arī Latvija Radio 2 ēterā. Savu dzeju un dziesmu notis ir publicējis arī grāmatā – kopkrājumā „Tikai trīs vārdi”.

Ieeja pasākumā bez maksas, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 28342115 līdz 7.oktobrim.