Rudens ražas svētki Cēsu novadā

Vieta Vaives Tautas nams "Kaķukrogs", "Kaķukrogs", Cēsu novads, Vaives pagasts, LV-4136

Datums

19.09.2020

Laiks

11:00

Aicinām cēsniekus un vaivēniešus svinēt Rudens ražas svētkus 19.septembrī Vaives pagasta “Kaķukrogā” pie Vaives Tautas nama!

No pl.11:00 darbosies amatnieku un lauku labumu tirdziņš. Varēs iepazīties ar Vaives amatu māju un iemācīties noaust grāmatzīmi vai pagatavot rokassprādzi mezglošanas tehnikā. Kopā ar tautas vērtes kopu “Dzieti” (vadītāja Dace Balode) izzināsim Rudens saulstāvju tradīcijas un sagatavosimies gaidāmajiem Miķeļiem. Par gardumiem, ko pagatavot no rudens veltēm, varēs uzzināt kulinārijas meistarklasē, savukārt ar mūzikas un deju priekšnesumiem iepriecinās TDA “Raitais solis” (vadītājs Andis Kozaks), VPDK “Vaive” (vadītāja Solvita Krastiņa), VPDK “Saulgrieži” un vokālais ansamblis “Tieši tāpēc” (vadītāja Ilze Grīnfelde).

Dienas noslēgumā – pl.19.00 Rudens svētku balle, kurā spēlēs pūtēju orķestris “Cēsis” (vadītājs Jānis Puriņš) un dziedās solists Mārtiņš Birnis.

Aicinām pieteikties tirdziņam vietējos mājražotājus, amatniekus, zemniekus rakstot uz e-pastu: kultura@cesis.lv līdz 9.septembrim!

Apmeklējot pasākumu jāievēro valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības noteikumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli. Sliktas pašsajūtas, elpceļu saslimšanas gadījumā vai, ja jums ir noteikta karantīnas ievērošana – ieeja pasākumā aizliegta.

Visi Rudens ražas svētku pasākumi apmeklētājiem ir bez maksas, pasākumu rīko p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sadarbībā ar Vaives Tautas namu un Vaives pagasta pārvaldi.

*Sliktu laika apstākļu gadījumā svētki notiks Vaives Tautas nama telpās.