Raundneta sacensības

Vieta Cēsu pilsētas stadions, Valmieras iela 6, Cēsis

Datums

17.06.2023

Laiks

10:00 - 18:00

Cena

Bez maksas

Sestdien, 17.jūnijā, Cēsīs viesosies Latvijas Raundneta Federācija, aicinot jauniešus, sportistus un citus interesentus iepazīties ar šo jauno sporta veidu, izmēģināt raundneta spēlēšanu un jau lietpratējiem piedalīties turnīrā.

Cēsis ir izvēlēta kā norises vieta otrajam Latvijas Raundneta Tūres 2023 posmam. Popularizējot šo sporta veidu, aicinām ikvienu nodoties aktīvai atpūtai dinamiskā spēlē četriem un baudīt brīnišķīgo vasaras laiku.

Dienas plāns:

  • turnīra norises laiks plkst.10.45-18.00, ietverot pusdienu pauzi un apbalvošanu;
  • fināls tiek prognozēts plkst. 16:45;
  • paralēli turnīram notiek bezmaksas iepazīšanās ar raundnetu un tā spēlēšana ikvienam interesantam visas dienas garumā;
  • iespēja bez maksas vērot turnīra norisi un aktīvi atbalstīt spēlētājus.

Vairāk par raundnetu

Raundnetu reizēm sauc arī par spaikbolu, kas aizgūts no lielākā spēles ekipējuma un tīklu ražotāja “Spikeball Inc.”. Raundnetu spēlē līdzīgi kā pludmales volejbolu – divas komandas, katrā ir pa diviem spēlētājiem un līdz 21 punktam. Atšķirībā no pludmales volejbola, spēles laukumam nav robežu un tiek spēlēts 360 grādos. Raundnetā izmanto salīdzinoši nelielu, apaļu tīkls, pa kuru tiek mēģināts trāpīt ar spēles bumbiņu. Spēle sākas ar servi no vienas komandas otrai. Viens no spēlētājiem uzsāk izspēli ar servi tā, lai bumbiņa atsistos pret tīklu, bet pretējā komanda to nevarētu uztvert. Otras komandas uzdevums ir uzņemt servi un ar līdz 3 pieskārieniem (“uzņemt servi – uzcelt – uzbrukt”) iesist to atpakaļ tīklā. Komanda iegūst punktu, ja:
pretinieki iesit bumbiņu tīkla rāmī;
bumbiņa pēc pretinieka sitiena divreiz atlec uz tīkla;
pretiniekiem neizdodas trāpīt bumbiņu tīklā.

Atbalsta: Sporta preču interneta veikals “Intervals Latvija”, “Brain Games”, interneta veikals “Latvin.lv”, kompānija “Spikeball Inc.”, “Studio Pizza”, peldbaseins “Rifs”, “Red Bull Latvia”, Kafejnīca “Priede”,