Svētki Priekuļos!

Vieta Priekuļi, Cēsu novads, Priekuļu pagasts

Datums

11.06.2022

Laiks

10:00 - 02:30

Sestdien, 11.jūnijā tiksimies Priekuļu svētkos!

Radošās darbnīcas, īpaša aktivitāšu un jauniešu zona, mājražotāju tirdziņš, Priekuļu apvienības pārvaldes amatiermākslas kolektīvi, laba mūzika, balle un Tu!

PieturVIETAS

Zem šāda moto šogad svinēsim Svētkus Priekuļos. Ir vietas, kur ir vērts piestāt – iepazīt, izbaudīt un doties tālāk. Katra vieta tevī atstāj kādu nospiedumu, pat visneiedomājamāko!

Tāpēc 11.jūnijā aicinām jūs uz svētkiem Priekuļos, kur piestājot 12 pieturVIETĀS, varēsiet atrast to, ko sirds vēlas. Vienkārši un nepieradināmi apkārtne pie Priekuļu kultūras nama gaidīs savējos un viesus, lai satiktos, svinētu un priecātos!

Neliels ieskats galvenajās plānotajās aktivitātēs, kuras papildināsies ik brīdi.


Aktivitātes bērniem visdažādākajām gaumēm.

Piepūšamās atrakcijas un bumbu vanna tiem, kas vēlas fiziski nodarboties. Dažādas radošās darbnīcas – Ķimernīcas tiem, kas vēlēsies kaut ko izgatavot vai uzmeistarot. Hennas zīmējumi un sejas apgleznošanas darbnīca tiem, kas domā par savu stilu. Džipi džungļos tiem, kas vēlas ķert adrenalīnu elektromobīļu trasītē.
Tiem, kas dzīvniekmīļi, būs iespēja apmeklēt ganību pļavu un satikt dažādas dzīvas radībiņas, kā arī pavizināties zirga mugurā.


Jauniešu zonā – Izvēlies un atrod sev tīkamo!

  • Improvizācijas teātris “MoDrIs” (dalībnieki – Beāte Tetere, Alise Jansone, Agita Ziņģīte, Ričards Edijs Štibe).
  • Rihards Šmits– Digitālā mārketinga speciālists, ”Thriving” izveidotājs, hip-hopa mākslinieks, influenceris, jaunietis, kurš zina, cik svarīgi, ir darīt to, kas pašam patīk.
  • Matīss Dālbergs – FISOM dibinātājs ar savu komandu
    FISOM /Freedom is a state of mind/ ir jauniešu radīts uzņēmums, kura galvenais mērķis ir palīdzēt katram interesentam izkāpt no savas komforta zonas un iepazīt sevi caur ceļošanu. Kā mūsu blakusprojektu, mēs esam nodibinājuši jauniešu atbalsta fondu, kas palīdz ceļot un piedzīvot dzīves skaistumu tiem jauniešiem, kuriem dzīves apstākļi nedod šādu iespēju.
  • Elīna Grāvelsiņa https://www.spelurisinajumi.lv/ ar aizraujošu izlaušanās spēli dalībniekiem
  • Edgars Muktupāvels – Biedrība BJC ”Dari Vari” SIF projekts ”Darām kopā” aktivitātes jauniešiem par pilsonisko līdzdalību.

Teātramīļiem būs baudāmas trīs dažāda rakstura teātra izrādes:

  • Liepas amatierteātris ”Krams” , Guntas Drezovas izrāde “Kāzas Bazūnēs”
  • Veselavas teātra studija ”Kurlās vardes”, izrāde pēc Māras Zālītes “Še Tev žūpa Bērtuli” lugas motīviem
  • Mārsnēnu amatierizrāde – Māra Svīre ”Lazdu krogs”.

Azartiskākie un izturīgākie aicināti uz sporta zonu.


Tie, kas vēlēsies atpūsties un baudīt apkārt notiekošo, būs iespēja palasīt kādu grāmatu, iesaistīties sarunās un malkot kādu vīna glāzi Domu kafejnīcā vai piestāt Eduarda Veidenbauma ”Radošās rakstīšanas” darbnīcā.

Nozīmīga vieta atvēlēta Zemessargu aktivitātēm – varēsiet iepazīties ar viņu darbu tuvāk, kā arī aplūkot dažādas tehnikas vienības.
Būs iespēja paviesoties arī Latvijas laukaugu selekcijas muzejā, kā arī baudīt divu novadnieku – Leona Stara un mākslinieces Ingunas Briedes studijas gleznu izstādes.

Tirdziņš vilinās ar daudzveidīgu sortimentu no tuvākas un tālākas apkārtnes mājražotājiem un amatieriem. Savas garšu kārpiņas būs iespēja apmierināt ēdināšanas zonā.


Uz skatuves pie Kultūras nama notiks Priekuļu, Liepas, Veselavas un Mārsnēnu amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi. Vēlāk apmeklētājus priecēs dažādu mākslinieku kokteilis, līdz vakarpusē baudīsim grupu ”Tautumeitas”. Izturīgākie aicināti uz balli kopā ar Elīnu Krastiņu un grupu Twisted Four. Nakts vidū tiem, kas nenogurdināmi, spēlēs DJ Alexx Rea.

Uz satikšanos Priekuļos!