Porcelāna meistarklase Cēsīs

Vieta Local Concept, Rīgas iela 18, Cēsis

Datums

23.05.2022

Laiks

17:30

Cena

35€

Sadarbībā ar talantīgo porcelāna burvi Ilutu Kalniņu 23.maijā, plkst.12.00 un plkst.17.30 Local Concept, Rīgas ielā 18 norisināsies PORCELĀNA MEISTARKLASES.

Nodarbības ilgums: 2 stundas.
Šajās divās stundās būs iespēja radīt pašam savu īpašo trauku, uzzināt dažādus meistaru trikus un iemēģināt roku trauku apgleznošanā.

Pēc nodarbības trauki tiks vesti uz mākslinieces darbnīcu dedzināties un pēc, apmēram, nedēļas būs iespēja saņemt savu unikālo trauku jums ērtākajā DPD pakomātā.

Cena: 35 EUR.

Pieteikšanās, zvanot pa tālr.25655260 vai rakstot uz localconceptcesis@gmail.com.

Pati Iluta par sevi stāsta:  “Cik sevi atceros, man allaž patikuši trauki, tad nu sāku tos veidot pati. Esmu pabeigusi lietišķās mākslas un amatniecības nodaļu un kad studēju, tad vienmēr zināju, ka kādreiz man būs sava darbnīca. Pagāja mazliet vairāk kā 10 gadi un mans sapnis ir īstenojies. No materiāliem vismīļākais ir porcelāns un traukus darinu krāsainus, man patīk domāt, ka tie ir rotaļīgi un eleganti vienlaikus. Ļoti priecājos, ka mani darinājumi atraduši savas mājas tālās zemēs, kā Eiropā, tā arī tālākās aizjūrās, piemēram, ASV un Singapūrā.  Man ir paveicies, ka varu darīt to, ko mīlu un ar to iepriecināt, iedvesmot citus.”