Pirmais kanikross ar barjerām Latvijā

Vieta Niniera ezers,

Datums

08.08.2021

Laiks

10:00

Vēl nebijis pasākums Vidzemē – kanikrosa (skrējiens sasaistē ar suni) sacensības ar šķēršļiem “KARRO barjerkross” ainaviskajā Niniera ezera apkārtnē pie Cēsīm!

Organizē Biedrība “KARRO”

Ņemot vērā pandēmijas ietekmi, redzam, ka sabiedrības dzīves modelis ir mainījies, arvien vairāk ģimeņu iegādājas ģimenes locekli – suni, tāpēc aktīvas un sportiskas kustības svaigā gaisā kopā ar ģimeni, bērniem un ķepu mīluli ir jaunās vērtības, ko pieprasa mūsdienu sabiedrība! Tās ir svarīgas ikvienam mīlošam un rūpīgam mājdzīvnieka saimniekam – aktīva atpūta brīvā dabā, prieks un kopā būšana ar savu četrkājaino draugu.

Sacensības piemērotas ikvienam – gan lielam un mazam, jo darbosies īpašā “Pastaigu grupa”, kurā galvenais nosacījums – četrkājainajam mīlulim jābūt vismaz 6 mēnešus vecam.

Pasākuma Facebook lapa: ej.uz/fbKARRObarjerkross
Pieteikšanās sacensībām: ej.uz/KARRObarjerkross
Sacensību nolikums: ej.uz/KARROnolikums

Aicinām ikvienu četrkājainā drauga saimnieku ar prieku iesaistīties biedrības “KARRO” pirmajā rīkotajā pasākumā, piedaloties 8. augusta sacensībās, tādējādi demonstrējot atbalstu mūsu pārstāvētajām vērtībām – dabai draudzīgai, aktīvai atpūtai svaigā gaisā, kopā ar savu mīluli!

08.08.2021. sacensības ir reģistrētas LKSSF Latvijas nacionālas nozīmes sacensību kalendārā https://www.sleddog.lv/dokuments/kalendars/

Vetārsts: Jana Kļaviņa
Ārsts: Daiga Dmitrijeva
Treneris: Dace Lūkina
Fotogrāfs: Sintija Cērpiņa
Video: Dāvis Pulkstenis
DJ: Kaspars Uldriķis

Biedrība “KARRO” ir Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas biedre http://www.sleddog.lv/klubi/

Biedrības “KARRO” biedri ir aktīvi Latvijā organizēto kanikrosa, baikdžoringa un biatlona ar suni sacensību dalībnieki. Ilggadēji uzkrātā pieredze un godalgotās vietas sacensībās ir pamudinājums organizēt pirmo šāda līmeņa pasākumu Vidzemes izaicinošajā reljefā. Komandā ir apvienojušies pieredzējuši sacensību dalībnieki, finansisti, komunikācijas, digitālā mārketinga un grafiskā dizaina speciālisti, ražotāji, zīmolu vadītāji, taču svarīgākais, – suņu entuziasti!
Barjerkross ir Latvijā vēl nebijis pasākums, tajā iekļauts kanikross (skriešana sasaistē ar suni), kombinācijā ar dažāda veida šķēršļiem, kas piemēroti visiem suņu izmēriem un vecumiem, kā arī pieveicami dažādu vecumu un līmeņu skrējējiem.
Sacensību dalībnieki ir suņu entuziasti, kam rūp mājdzīvnieku labturība, labklājība un tīra vide. Tie ir aktīvi dažādu paaudžu un izglītības līmeņu pārstāvji, kas atvērti jauniem piedzīvojumiem un ar prieku iesaistās aizraujošās aktivitātēs.
Tā ir lieliska auditorija, kurai rūp kopā pavadītais laiks!

Pasākumu atbalsta un balvu fondu veido:
Cēsu novada Priekuļu apvienības pārvalde, Cēsu novada pašvaldība, Pet Life Trading, Latvijas Kamanu suņu sporta federācija, IZM, Brāļu tirgus, VENDEN, Kennel Solo Rigoletto, Raiskumietis, Livonia Cēsis, Latvijas valsts meži, Vinnis Bišu Bode, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums,
Vinetas un Allas Kārumlāde, SUPo Cēsis, Piebalgas Kūpinātava, Melnais Gulbis, Fans.lv, Zivju māja Skangaļi, Bērzkrogs Auto, Auto Cēsis, Hawk, Cēsu novada dzīvnieku patversme Lācīši

Aicinām pieņemt izaicinājumu kopīgi mesties skrējienā vai pastaigā Vidzemes gleznainajā apvidū un pēcāk izbaudīt Cēsu novada daudzveidīgās atpūtas un izklaides iespējas!

Biedrība “KARRO” savu sabiedriski aktīvo darbību veic, ievērojot statūtos noteiktos mērķus, tai skaitā, organizē sportiskās un izglītojošās aktivitātes “KARRO” biedriem un citiem interesentiem. “KARRO” ar savu darbību popularizē sportisku un aktīvu dzīvesveidu, kā arī suņu izglītošanu. Lai varētu sasniegt norādītos mērķus un “KARRO” biedri un interesenti varētu veikt pieredzes apmaiņu, tiek rīkoti treniņi un sacensības.

Uz tikšanos 8. augustā!