“Garām slīdošie mirkļi”. Nedēļas nogale ar Kremerata Baltica. Prokofjevs džeza noskaņās.

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

03.10.2020

Laiks

14:00

Koncerts pārcelts no 13.jūnija.

Sestdien, 3.oktobrī, plkst.14.00.

Prokofjeva Klavieru skaņdarbu ciklam Garāmslīdošie mirkļi Andrejs Puškarevs ir izveidojis jaunu versiju – klavierēm un vibrafonam, kurā uz pazīstamo ciklu paraudzīsimies itin kā no džeza skata punkta. Andreja skatuves partnere šajā jaundarbā būs latviešu pianiste, pieredzējusī kamermūziķe Agnese Egliņa.

Andrejs Puškarevs ir Kremerata Baltica perkusionists teju no pašiem orķestra darbības pirmssākumiem un kopā ar Gidonu Krēmeru koncertējis daudzviet Eiropā, Āzijā un ASV. Viņš uzstājies kopā ar tādiem pasaulē atzītiem mūziķiem kā Yo Ma, Marta Argeriha, Vadims Repins, Didjē Lokvuds, Mario Brunello, Deivids Frīdmans un citiem.

Būdams virtuozs vibrafonists, Puškarevs regulāri veido soloprogrammas, rada aranžijas un raksta pats savu mūziku šim instrumentam.
Andrejs Puškarevs, vibrafons

Agnese Egliņa, klavieres

Uz 13. jūnija koncertu iegādātās biļetes ir derīgas!

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.