Mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba”

Vieta Ratnieki, Līgatnes pagasts, Cēsu novads

Datums

05.08.2022 - 07.08.2022

Pēc divu gadu pārtraukuma Līgatnes pagastā, “Ratniekos” notiks mūzikas un mākslas festivāls “Laba Daba”.  Festivāls norisināsies no 5.augusta līdz 7.augustam.

Arī 2020. un 2021.gadā iegādātās biļetes būs derīgas, un to maiņa nav nepieciešama. Tiek saglabāts vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bez maksas. Biļetes nav nepieciešamas bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

KAS IR LABA DABA: Viens no Latvijas senākajiem un lielākajiem festivāliem. Dabiskā ceļā iemantojis arī Latvijas atmosfēriskākā, tīrākā un ģimenēm draudzīgākā festivāla statusu.

KO VAR REDZĒT, DZIRDĒT, PIEDZĪVOT: Piecas skatuves ar vairāk nekā 60 grupām un DJ apvienībām no Latvijas un pasaules; kino māja; programma bērniem; bērnudārzs un mazuļu terase, dažādas meistarklases un darbnīcas; sportiskas sacensības futbolā, pludmales volejbolā, šaušanā ar loku un kroketā; telšu pilsētiņa skaistā ābeļdārzā; dīķis, āra baseins, Gauja un dabas taka; jaunums kopš 2019. gada – atsevišķa teātra skatuve.

Nemainīgi tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika. Kā vienmēr, bez maksas darbosies apsargāta telšu pilsētiņa skaistajā ābeļdārzā un būs pieejama plaša festivāla papildprogramma ar mini zoodārzu, īsfilmām, labdarības projektiem, sporta turnīriem, tirdziņu, radošām darbnīcām, meistarklasēm un citām norisēm.

Vairāk informācijas: www.labadaba.lv

Pasākuma vietne www.labadaba.lv/labadaba