Mūziķa Laura Valtera dzejkoncerts “Sirds Silta Sajūta” Jaunpiebalgā

Vieta Jaunpiebalgas Kultūras nams,

Datums

04.12.2023

Laiks

18:00

Pirmdien, 4.decembrī, plkst.18.00 Jaunpiebalgas Kultūras nama izstāžu zālē “Velves” notiks mūziķa Laura Valtera dzejkoncerts “Sirds Silta Sajūta”.

Pēc koncerta būs iespēja iegādāties autora dzejoļu krājumus un mūzikas albumus.

Lauris Valters ir mūziķis, komponists, dziedātājs un arī dzejnieks, kurš Latvijas mūzikā aktīvi darbojas jau daudzu gadu garumā. Savulaik bijis grupas “ēnas” solists un dziesmu autors tādām kompozīcijām kā “Neprātīgais”, “Ar skaistām frāzēm”, “Beautiful Morning”, u.c.

Pēdējos 10 gadus muzicē kā solo mākslinieks.

2019.gada rudenī Laurim iznāca solo albums “Mirklī ieklausies”, kā arī pirmā dzejas grāmata “Visumā Veidoti Vārdi”, savukārt 2020.gadā pie klausītājiem nonāca šūpuļdziesmu albums bērniem un ģimenēm “Guliet, mazie!”, ziemas noskaņu albums “Sirds kā bākuguns”, kā arī otrais dzejoļu krājums “Garam Gara Gaita”. Trešā dzejas grāmata “Sirds Silta Sajūta” izdota 2022.gada rudenī.

Daudzas L.Valtera dziesmas regulāri skan lielākajās Latvijas radio stacijās, piemēram, “Tad apstājās laiks”, “Būtu tā vērts”, “Nāc”, “1836”, “Mirklī ieklausies”, “Saule zenītā” un citas.

Vairākkārt Lauris veiksmīgi piedalījies Latvijas Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā Supernova, pēdējo septiņu gadu laikā trīs reizes viņa dziesmas bijušas pusfinālā un finālā.

L.Valteram ir daudz skaistu, romantisku un arī enerģisku dziesmu, kuras varēs dzirdēt koncertprogrammā “Sirds Silta Sajūta”.

Koncertā skanēs arī vairākas skanīgas latviešu tautasdziesmas. Koncerts tiks papildināts arī ar īpašiem Laura dzejoļiem.

Ieeja: bez maksas.