Miks Dukurs

Vieta Mākslas rančo "Dukuri", Gaujas iela 92, Cēsis

Datums

08.10.2021

Laiks

19:00

Cena

17€

Miks Dukurs ielūdz uz sezonas noslēguma koncertiem Mākslas Rančo “Dukuri” telpās! 

Miks Dukurs: “Šī vasara bija savādāka, jo daudz kas mums joprojām tika liegts, taču tā bija arī ļoti piepildīta! Mazu, pārsvarā romantisku, muzikālu satikšanos pilna. Tikai jūs un es!

Es jūtos katram no jums lielu paldies parādā un man šķiet nav labāks veids kā to izdarīt kā caur mūziku. Skaļu, emocijām piesātinātu satikšanos, kur mēs vienotos dziesmā un sajūtās! Ir pagājis vairāk kā gads kopš pēdējo reizi uzstājos ar savu pavadošo sastāvu, pamatīgas ilgas. Nolēmu, ka tas tā nevar palikt, tādēļ es un mana komanda esam nolēmuši dāvāt jums ko īpašu. Divus siltu emociju piesātinātus koncertus, man un ģimenei ļoti īpašā vietā, kas arī tapusi “esot uz pauzes” – mūsu rančo “Dukuri” mākslas telpā, vietā, kur sākas Miks Dukurs, mana bērnības pilsēta – Cēsis. Tas būs īpaši!”.

Šajā koncertā ļoti gaidīta ir arī Mika Dukura māsa Paula Dukure, kura pedējo reiz Latvijā ciemojās vairāk kā pirms gada. Abos koncertos no viņas baudīsim iesildošu, emocijām bagātu sniegumu.

Par gaismu šovu rūpēsies Mika nu jau labs draugs Emīls Oknovs, par skanējumu atbildīgs būs Krišs Veismanis, pie bungām šarmantā Nelli Bubujanca, bet pie basa kā vienmēr Edijs Dukurs.

 

Koncerts ir plānots apmeklētājiem tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu. 

Ieeja pasākumā no 12 gadu vecuma.

 

Ieeja pasākumā jau no 18:00, pirms koncerta vari baudīt burvīgā rančo atmosfēru.

Koncerta sākums 19:00.

Pasākuma laikā darbosies arī bārs, kur būs iespēja iegādāties “Raiskumietis” produkciju un baudīt rančo senatnīgo gaisotni.

Koncertu būs iespējams baudīt gan stāvus, gan arī sēdvietās.