Literārās kafejnīcas vakars ar rakstnieci Ilzi Jansoni

Vieta Rozulas skola, Stalbes pagasts, Cēsu novads

Datums

22.07.2023

Laiks

17:30

Slēgtajā Rozulas skolā, kas šajā vasarā plašu sirdi ver skolas durvis, 22. jūlijā gaidīs viesus uz Literārās kafejnīcas vakaru kopā ar rakstnieci Ilzi Jansoni. Šajā reizē grāmatu mīļotāji un lasītāji varēs iepazīt rakstnieci un publicisti Ilzi Jansoni, kura dalīsies ar savu literāro radošumu un pieredzi.

Ilze Jansone ir pazīstama kā sešu prozas grāmatu un vairāku zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autore. Viņa arī raksta recenzijas par prozu, sniedzot ievērojamu ieguldījumu literatūras jomā. Viņas jaunākie darbi ietver romānu “Laika rēķins” (2021) un eseju “Kam pakļauta dzīve?” rakstnieku kopkrājumā “Rakstniecības laboratorija” (2023). Ilze dzīvo gan Rīgā, gan Kuldīgas novadā, turklāt mācījusies Cēsīs, kur pašlaik pasniedz radošo rakstīšanu Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā. Viņa dzimusi un augusi Ieriķos, un Ilzi ar Rozulas skolu saista arī personīgas saites – viņas vectēvs mācījās Rozulas skolā.

Literārā kafejnīca Rozulas skolā katru mēnesi pulcē gan aktīvos lasītājus un literatūras mīļotājus, gan klausītājus, kas kopīgi ne tikai lasa, bet arī dalās savās emocijās un pārdzīvojumos par lasītajiem literārajiem darbiem un bauda kopīgas lasīšanas un sarunu mirkļus. Ilzes Jansones viesošanās Literārās kafejnīcas vakarā Rozulas skolā solās būt īpaši aizraujoša un iedvesmojoša pieredze. Literārās kafejnīcas vakaru ar Ilzi Jansoni vadīs jaunā literāte Inguna Ziemane, kura rūpēsies par patīkamu un iedvesmojošu pasākuma norisi.

Pasākuma norisi laipni atbalsta Cēsu novada pašvaldība ar finansiālu ieguldījumu Kultūras pasākumiem novadā. Un Rozulas skolas saimnieki silti aicina pievienoties ikvienu latviešu literatūras cienītāju gan no tuvākām vietām novadā – Straupes, Stalbes, Plāča, Daibes, Cēsīm un citām, gan tālākām vietām Vidzemē.

Literārā kafejnīca ar rakstnieci Ilzi Jansoni notiks 22. jūlijā plkst.18.00 Rozulas skolas ēdamzālē; skolas durvis viesiem būs atvērtas no plkst. 17:30. Aicinām visus literatūras cienītājus pievienoties šim īpašajam pasākumam, pēc kura interesenti varēs doties arī ekskursijā pa Rozulas skolu.