Literārā kafejnīca Rozulas skolā: iespēja dalīties literatūrā piedzīvotajā

Vieta Rozulas skola, Stalbes pagasts, Cēsu novads

Datums

12.08.2023

Laiks

18:00

Rozulas skola aicina visus literatūras mīļotājus uz iedvesmojošu un radošu pasākumu Literārā kafejnīca, kas notiks šī gada 12. augustā Rozulas skolas mājīgajā ēdamzālē. Pasākumu ar lielu prieku un aizrautību vadīs jaunā literāte Inguna Ziemane, pasākuma apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savu grāmatu, lai veidotu kopīgu pieredzi šajā vakarā.

Pasākuma gaitā, apmeklētāji būs aicināti lasīt dažādus literāros darbus – gan savus mīļākos fragmentus, gan jaunus literāros atklājumus. Literārā kafejnīca sniedz iespēju dalīties ar savām domām un iedvesmot citus lasītājus. Literārās kafejnīcas vakarā ir iespēja atklāt jaunus autorus un viņu darbus, rodot iedvesmu savam nākamajam lasīšanas piedzīvojumam.

Kā jaunā literāte, Inguna Ziemane piedāvās savu radošo enerģiju, vadot vakara gaitu, rosinot sarunas un veicinot diskusijas. Viņas atklājošais skatījums uz literatūru aicinās mūs piedzīvot grāmatu pasauli. Inguna Ziemane ir pieredzējusi literatūras entuziaste, kas ļaus apmeklētājiem baudīt īpašu pasākumu.

Papildus lasījumiem un sarunām, pasākuma laikā un pēc tā darbosies grāmatu maiņas punkts, kurā apmeklētāji var atstāt savu grāmatu un apmaiņā paņemt sev kādu rakstu darbu. Tādējādi Literārās kafejnīcas apmeklētājiem ir iespēja veidot draudzīgāku attieksmi pret vidi un dalīties lasīšanas priekā ar citiem apmeklētājiem.

Literārā kafejnīca Rozulas skolā ir iedvesmojošs un nesteidzīgs pasākums, kas jau vairāk kā gadu pulcē kopā literatūras mīļotājus, lai koīgi lasītu un veicinātu literāro kultūru mūsu sabiedrībā. Tāpat šajā vakarā tiek baudītas īstas un godīgas sarunas par literatūru, kā arī dzīves atziņām un pieredzi, kas izpaužas caur rakstīto vārdu un autoru radošo iztēli, bet mums kā lasītājiem ir iespēja to izjust caur savu pieredzi.

Ikviens grāmatu mīļotājs tiek aicināts pievienoties Literārās kafejnīcas vakaram, kas notiks 12. augustā, plkst. 18.00 Rozulas skolā (apmeklētājus skolā sagaida sākot no 17.30). Šajā vakarā būs iespējams gūt jaunu pieredzi, apmainīties grāmatām un sarunāties – tā pa īstam, šeit un tagad.