Literārā kafejnīca par iepazīšanās līkločiem internetā

Vieta Rozulas skola, Stalbes pagasts, Cēsu novads

Datums

13.04.2024

Laiks

17:00

Rozulas skolas literārajā kafejnīcā, kur reizi mēnesī tiekas grāmatu draugi, 13.aprīlī viesosies Elīna Asare, kura iepazīstinās ar savu topošā romāna galveno varoni Annu un viņas piedzīvojumiem, meklējot vīru internetā. Cik viegli vai sarežģīti ir iepazīties internetā? Ar kādiem izaicinājumiem saskaras sievietes, meklējot vīru internetā? Uz šiem un citiem jautājumiem neformālā stāstījumā Rozulas skolā atbildēs topošā romāna autore Elīna Asare.
Elīna Asare ir ieguvusi izglītību masu komunikācijā, psiholoģijā un biznesa vadībā. Latvijas mediju vidē ievērojamākais veikums ir populārā dzīvesstila žurnāla “Cosmopolitan” izveidošana Latvijā, kā arī biznesa žurnāla “Ir Nauda” nodibināšana un izdošana. Rakstniecība masu medijos ir Elīnas arods vairāk kā 20 gadu garumā, bet romānam iedvesmoja personiskā dzīve. Pēc 6 gadiem, ko viņa pavadīja interneta iepazīšanās portālos, Elīna radīja varoni – fotogrāfi Annu, kurai drīz ir 35 gadi, un viņa meklē sev vīru. Līdzīgi Elīnai, arī Anna uzskata, ka cilvēkam ir pienākums pret sevi mēģināt sasniegt savus sapņus, neatkarīgi no tā, cik grūti tie dodas rokās.
Literārā kafejnīca Rozulas skolā pulcē tuvāku un tālāku apkaimju grāmatu draugus reizi mēnesī, sestdienās, lai nepiespiestā gaisotnē stāstītu, klausītos un lasītu grāmatas. Par pasākuma raitu norisi vienmēr rūpējas jaunā literāte Inguna Ziemane. Nesen ieguvusi maģistra grādu rakstniecībā un kopš bērnības aizraujas ar grāmatu lasīšanu, turklāt nu jau kādu laiku lolo un strādā pie prakstiski piepildāmā sapņa par savas grāmatas sarakstīšanu.
Nākamais literārās kafejnīcas vakars Rozulas skolā norsināsies sestdienā, 13.aprīlī, plkst. 17.00. Apmeklētāji laipni gaidīti jau no plkst.16.30, lai paspētu atrast ērtākāko vietu un izvēlēties skaistāko tējas tasi. Literārajā kafejnīcā pieejama tēja un kafija, kā arī bulciņas un kruasāni. Pasākuma apmeklējums ir pret ziedojumiem. Rozulas skolas saimnieki aicina pievienoties ikvienu literatūras cienītāju gan no tuvākām vietām novadā – Straupes, Stalbes, Plāča, Daibes, Cēsīm un citām, gan tālākām vietām Vidzemē.
Papildu informācija:
Irēna Putniņa, Rozulas skolas projektu vadītāja
Tālrunis: +371 29242575
e-pasts:  rozulasskola@gmail.com