Līgatnes svētki

Vieta Līgatne,

Datums

26.05.2023 - 27.05.2023

Šogad Līgatnes svētkus svinēsim 26.maijā un 27.maijā Līgatnes pilsētā. Aktivitātes norisināsies galvenokārt Līgatnes pilsētas brīvdabas estrādē un tās tuvējā apkārtnē.

Piektdien, 26.maijā, plkst.19.00 notiks svētku atklāšanas koncerts, kurā uzstāsies Līgatnes kultūras namu amatiermākslas kolektīvi un ansamblis “Ziņģes brāļi”. Vakara izskaņā būs iespēja izdejoties kopā ar Dj Māri Ozoliņu.

Plašākas aktivitātes plānotas sestdienā, 27.maijā. Svētku diena tiks atklāta plkst.10.00 ar Līgatnes skrējienu. Skriet gribētājus aicinām pulcēties pie Līgatnes Kultūras nama. Dienas turpinājumā plkst.14.00 brīvdabas estrādē notiks Līgatnes bērnu un jauniešu koncerts.

Vakara daļā, sākot no plkst.18.00, plānota Cēsu Tautas teātra izrāde “Trīnes grēki” un pūtēju orķestru koncerts. Svētku izskaņā aicinām uz balli ar grupu “Jumprava”.

Sestdien visas dienas garumā Līgatnes pilsētā norisināsies arī radošās darbnīcas, bērniem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, izjādes ar ponijiem un citas aktivitātes. Darbosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš.

Ieeja uz teātra izrādi, pūtēju orķestru un grupas “Jumprava” koncertu iepriekšpārdošanā 5 EUR (iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv). Pasākuma dienā biļešu cena 7 EUR, tās varēs iegādāties svētku norises vietā, Sprinģu ielā 4. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja brīva.

Pārējās svētku aktivitātes bez maksas.

Tiekamies Līgatnes svētkos!