Liepājas Simfoniskais orķestris. VĪNES GALĀ

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

23.10.2021

Laiks

19:00

Cena

12€ - 22€

Ja ne Austrijā, tad tepat Cēsu koncertzālē, diriģenta Atvara Lakstīgalas roku vadīts, Liepājas simfoniskais orķestris uzburs Vīnes muzikālo atmosfēru ar Johana Štrausa, kādreiz Austroungārijas imperatora  galma muzikālā direktora un Valšu karaļa greznajām mūzikas tēmām no operetes “Sikspārnis”, Kamila Sen-Sansa operas ”Samsons un Dalila” ārijām, Leo Delība “Ziedu duetu” no operas „Lakmē”, Pablo Sarasates čigānu melodijām un neapolitāņu dziesmām.

Kā krāsaina, nerimtīga kaskāde klasiskās mūzikas hiti izskanēs virtuozās vijolnieces Paulas Šūmanes, operas solistu Ievas Paršas, Ilzes Grēveles-Skaraines un jaunā talanta Rīgas Doma zēnu kora solista Marisa Lakstīgalas sniegumā. Degsme un dzīvīgums skars ikviena atnācēja dvēseles stīgas.

Ilze Grēvele-Skaraine, soprāns
Ieva Parša, alts
Paula Šūmane, vijole
Mariss Lakstīgala, balss
Liepājas simfoniskais orķestris
Diriģents Atvars Lakstīgala

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

*Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.