Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai veltīts koncerts “Veltījums Latvijai”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

04.05.2023

Laiks

18:00

Cena

Bez maksas

Brīvība un neatkarība mūsdienās kļuvušas par vērtību, ko svarīgi godāt un novērtēt. Šogad 4.maijā, svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, aicinām cēsniekus apmeklēt svētku pasākumus un būt kopā, esot vienotiem un pateicīgiem par sasniegto.

Plkst. 18.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai veltīts koncerts “Veltījums Latvijai”, kura programmā izskanēs skaistākie un nozīmīgākie dažādu laikmetu latviešu komponistu darbi. Klausītāji varēs dzirdēt gan klasiskās E.Dārziņa un A.Jurjāna kompozīcijas, gan G.Pelēča, J. Karlsona muzikāli daudzkrāsainos skaņdarbus, gan Z.Liepiņa, Ē.Ešenvalda un J.Lūsēna iemīļotās dziesmas solistu un orķestra izpildījumā. Koncertā piedalīsies solisti Aija Veismane – Garkeviča un Kalvis Kalniņš, pianists Rihards Plešanovs, kā arī Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā. Koncertu vadīs aktrise Diāna Krista Stafecka.

Ieeja uz koncertu ir bez maksas, iepriekš izņemot ieejas kartes “Biļešu paradīzes” vai koncertzāles “Cēsis” kasē. Vienai personai būs iespējams izņemt ne vairāk kā 4 ieejas kartes. Pasākumus organizē Cēsu Kultūras centrs.