Latvijas Orientēšanās nakts 2022

Vieta Cēsis un Cēsu apkārtne, Cēsu novads

Datums

23.09.2022

Laiks

20:00 - 23:00

Jau kārtējo gadu Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 23. septembrī norisināsies Latvijas Orientēšanās nakts 2022. Šajā gadā orientēšanās entuziasti tiks aicināti dalībai 16 Latvijas pilsētās. Viena no tām ir Cēsis ar sākumpunktu Priekuļu vidusskola (Cēsu prospekts 46, Priekuļi). Tās būs aizraujošas trīs stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 19.septembra plkst.23.59 tiešsaistē – rogaining.lv/onakts/.

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās:
● OPEN – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
● sievietes – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
● ģimenes – komandā vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam un vismaz viens
pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
● veterāni – visi vecumā virs 55 gadiem.

Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt Qrenteerings mobilo aplikāciju, jo atzīmēšanās kontrolpunktos, notiks nolasot QR kodus. Aplikācija pieejama Google Play (bit.ly/3jeQR3z) un Apple App Store ( apple.co/3aUj254).

Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā. Reģistrācija un numuru saņemšana visās pilsētās 23.septembrī sāksies no plkst.18.30, karšu saņemšana no plkst.19.00. Kopīgs starts būs plkst.20.00 un finišs 23.00. Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit: rogaining.lv/onakts/.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību, Maxima, orientēšanās klubu “Meridiāns”, Jāņa sēta un Latvijas Sporta federāciju padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem.

Sacensību galvenais tiesnesis – Matīss Ratnieks