Latvijas čempionāts motokrosā. 3.posms

Vieta ,

Datums

12.09.2021

Laiks

11:00

Cena

10€, 5€

Svētdien, 12.septembrī, “Ezerkalnu” mototrasē Cēsīs norisināsies Latvijas čempionāta motokrosā 3. posms, kā arī MOTOZIP.LV kausa izcīņa.

Latvijas čempionāta ietvaros Cēsīs startēs šādas klases: MX 85, MX 85B, MX125, MX2 Juniori, MX2, MX1, Q Open, B/V Open un MX Amatieri 250 un MX Amatieri 450. Paralēli Latvijas čempionātam tiks aizvadīta arī MOTOZIP.LV kausa izcīņa, kur par uzvaru cīnīsies BV Amatieri un BV Veterāni, savukārt MITSUBISHI ELECTRIC kausa izcīņā spēkosies Q Amatieri, Q Veterāni un Q Iesācēji. MX85 klases braucējiem būs iespēja spēkoties par vēsturisko “Elkšņi ’95” ceļojošo kausu, kurš tiek izcīnīts jau kopš 1991. gada un šogad atzīmē savu 30.gadadienu.

Sacensību galvenais organizators Kristers Serģis norāda, ka ir gandarīts Cēsīs uzņemt Latvijas motosporta eliti, un, par spīti sarežģītajiem apstākļiem pasākumu organizešanā, cer, ka gan sportisti, gan sacensību apmeklētāji izbaudīs rudenīgo nedēļas nogali Cēsīs. “Domāju, ka cēsniekiem un ne tikai šie motokrosa svētki jau kļuvuši par tradīciju. Ceru, ka, neraugoties uz ierobežojumiem, aizvadīsm kvalitatīvas sacensības gan no sportistu, gan fanu skatapunkta”

Sacensību norises teritorijā būs atsevišķs skatītāju sektros un skatītāji nedrīkstēs atrasties dalībnieku laukumā. Ieejas maksa pieaugušajiem būs EUR 10, pensionāriem un cilvēkiem ar 2. un 3. grupas invaliditāti – EUR 5, savukārt bērniem līdz 12 gadu vecumam un cilvēkiem ar 1. grupas invaliditāti – bez maksas tāpat kā autostāvvieta.

Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai uzrādot negatīvu Covid-19 testu. Ierodoties sacensību norises vietā, apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kuru lūdzam apmeklētājiem pārbaudīt pirms biļešu iegādes procesa. Ieeja biļete būs derīga tikai kopā ar Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.