Koncerts Vestards Šimkus & Endless Roar

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

30.07.2022

Laiks

20:30

Cena

8€

Sestdien, 30.jūlijā Cēsīs, Mākslas telpā MALA, plkst.20.30 notiks Vestarda Šimkus & Endless Roar brīvās improvizācijas koncerts, kas aicinās un izaicinās mūziķus un klausītājus notvert katra instrumenta “balsi” sarunā.

Balstoties uz katra mūziķa sagatavotajām iestrādēm, pārmijus pārējie tiks virzīti cauri katrai idejai, un beigās ļaujot tām organiski attīstīties no sākotnējā punkta. Vestards Šimkus un Endless Roar 2022. gada 7.jūlijā izdeva savu pirmo LP ierakstu kopā ar Jersika Records, kuru var iegādāties vietnē: https://jersikarecords.bandcamp.com/album/acclivity

Klausītājs var sagaidīt spontānu ritma, krāsu un faktūru maiņu, lavierējot starp ietilpīga miera ainavām; dzīvīgiem un rotaļīgiem rakstiem; kā arī tumšām, sarežģītām skaņu straumēm.

Vestards Šimkus ir izcils un Latvijā un ārzemēs plaši pazīstams pianists, komponists un improvizators.

Endless Roar ir komponista Jachin Pousson un saksofonista Arvīds Kazlauss dibināts brīvās improvizācijas ansamblis 2015.gadā, kuram vēlāk pievienojās arī kontrabasists Staņislavs Judins. Vestards Šimkus un Endless Roar ir sadarbojušies vairākos koncertos un ierakstos kopš 2017.gada. Ansamblis vienmēr ir centies radīt optimālus apstākļus, kuros var neliela mūziķu grupa kopīgi izpētīt savu fizisko spēju un muzikālās iztēles robežas.

Koncerts notiek, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla atbalstam.