Koncerts Kilema (Madagaskara) un EtnoDisko ar Dīvu Reiznieku un Kasparu Zaviļeiski

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

16.06.2022

Laiks

19:00

Cena

5€

Cēsīs, 16. jūnijā Mākslas telpā MALA, Lenču ielā 11, plkst. 19.00 notiks ieskandināšanas pasākums Valmiermuižas etnomūzikas festivālam, kas notiks 17. un 18.jūnijā Valmiermuižas parkā.

Kilema ir multiinstrumentālists un dziesminieks no Madagaskaras. Viņa mūzikā tiek rasta saskaņa ar dabu un tajā saplūst Āfrikas un Āzijas ietekmes. Viņš spēlē savas dzimtenes autentiskos instrumentus marovāniju, valiha un kabosu, bet arī pats izgudro un būvē savus instrumentus. Kilema priekšnesumi vienmēr ir gaišs un jauks piedzīvojums visiem klātesošajiem, jo skatītāji ātri pārvēršas koncerta dalībniekos.

Kilema ir izceļojies pa visu pasauli, uzstājies lielajos pasaules mūzikas festivālos un arī Latvijā viņš ir pāris reizes viesojies. 2014.gadā viņš kopā ar Auļiem ieskaņoja dziesmu un videoklipu Tāltālu – https://www.youtube.com/watch?v=VE_NIqODFYo
Etnodisko ir prātu atbrīvojošs un enerģiju uzlādējošs globālās mūzikas ceļojums pa dažādām šīs planētas zemēm un to etniskajām kultūrām kopā ar dīdžejiem – Kasparu Zaviļeiski un Dīvu Reiznieku.

Ieeja uz pasākumu 5 EUR.