Koncerts / Katrīna Gupalo akustiski

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

24.05.2024

Laiks

21:00

Cena

8€

Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm – spēcīga un jutekliska balss tembra īpašniece, komponiste, pianiste, mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise.
Koncertā Malā Katrīna Gupalo aicinās savus klausītājus izbaudīt mūziku tieši tādā skanējumā, kādā tā ir radusies – akustiski, vienīgi balss un klavieru skaņās. Būdama vienlaikus profesionāla pianiste un dziedātāja, viņa rada krāsainas, spilgtas un emocionālas skaņu gleznas. Koncertos skanēs romantiskās kompozīcijas “Klusums atbrīvo”, “Tornado”, “Zefīrs”, sievišķīgās melodijas “Svārki”, “Man ar Tevi” un “Johnny Depp”, enerģijas caurstrāvotās dziesmas “Dur Prom”, “Kamēr pret sauli kāpu”, un, protams, rotaļīgie opusi “The Cat’s Song”, “Korgiji” un “Masas”. Programmu papildinās klausītāju iemīļotās Imanta Kalniņa un Raimonda Paula dziesmas, kā arī vairākas romantiskas kompozīcijas ukraiņu, franču un itāļu valodā.
“Katrīnai Gupalo latvju populārajā mūzikā nav ekvivalenta – viņa ir dzīvāka par dzīvu, ar viņas enerģiju varētu darbināt HES! To nevar nejust arī mūzikā: Katrīna ar savu aizrautību aizrauj sev līdzi arī klausītājus, un nav pat būtiski, vai viņa izpilda savu repertuāru vai cita komponista dziesmas savās versijās.” – Sandris Vanzovičs, Neatkarīgā Rīta Avīze
Ieeja uz koncertu: 8 eiro