Ķepu detektīvs Līgatnes dabas takās

Vieta Līgatne,

Datums

05.11.2023

Svētdien, 5. novembrī, Līgatnes dabas takās ikviens tiek laipni aicināts uz pārgājienu visai ģimenei “Ķepu detektīvs Līgatnes dabas takās”. Pārgājienu triju stundu garumā vadīs gids, kas mudinās piecu kilometru garumā dalībniekus šķetināt dzīvnieku atstāto ķepu noslēpumus. Dalība pārgājienā paredzēta ierobežotam cilvēku skatam.

“Līgatnes dabas taku pasākumi ir lieliska iespēja ģimenēm apvienot pastaigu dabā ar Latvijai raksturīgo savvaļas dzīvnieku vērošanu un dabas izziņu. Šajā svētdienā parunāsim par dzīvnieku ķepu nospiedumiem, cik viegli vai grūti tos ir pamanīt un atpazīt dabā. Turklāt pārgājienā gids ir vēl viens bonuss, kura pakalpojumi ārpus pasākumiem ir par papildu maksu. Aicinu ikvienu zinātkāro bērnu ar ģimeni pavadīt aizraujošu laiku Līgatnē,” mudina Līgatnes dabas taku Izglītības un komunikācijas speciāliste Arta Krūmiņa.

Dalība pārgājienā paredzēta tikai ar Līgatnes dabas taku apmeklētāju biļetēm, ko ērti iegādāties iepriekšpārdošanā www.biļešuparadize.lv “Ķepu detektīvs Līgatnes dabas takās” 5. novembrī.