Katrīna Gupalo & Reinis Rabenau koncerts

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

05.05.2022

Laiks

20:00

Cena

7€

Neordinārā mūziķe Katrīna Gupalo un elektroniskās mūzikas producents, komponists un diskžokejs Reinis RABENAU sadarbību uzsāka 2020.gada vasarā, kopā piedaloties elektroniskās mūzikas lielkoncertā Liepājā. Kopš tā laika abi izdevuši pirmo kopdarbu – kompozīciju “I Can I Can I Can”, kas sasniedza Radio NABA topa 1. vietu, un izveidojuši kopīgu koncertprogrammu. Tā apvieno Rabenau elektroniskās mūzikas meistarību ar Katrīnas juteklisko balsi un virtuozo klavierspēli elektriski uzlādētā skaņu lidojumā.
Mūziķi pārsteidz ar Imanta Kalniņa dziesmām kosmiskā skanējumā, ukraiņu un latviešu tautas mūziku, ļaujoties tās noslēpumainajam valdzinājumam, kā arī metas peldē ar delfīniem tornado viesulī gluži kā 100 krēmīgi korgiji jeb, vienkāršāk sakot, atklāj klausītājiem arī savu oriģinālmūzikas daiļradi.
Katrīnas un Rabenau singla “I Can I Can I Can” videoklips pieejams šeit: https://youtu.be/iG9mzJhlus0.
Katrīna GUPALO ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm – spēcīga un sensuāla balss tembra īpašniece, komponiste, virtuoza pianiste, mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise, kura koncertos pārsteidz klausītājus gan ar meistarīgo klavierspēli, emocijām bagāto un skanīgo dziedājumu, gan sirsnīgo, aizrautīgo un enerģijas pilno personību. Līdz šim izdoti divi Katrīnas albumi – “Gentle & Done” (2018) un “7 skumjas zvaigznes” (2020), kas veltīts Imanta Kalniņa mūzikai.
Reinis RABENAU ir elektroniskās mūzikas producents, komponists un diskžokejs, kurš šajā jomā darbojas jau vairāk kā septiņus gadus, ieņemot stabilu vietu Latvijas “underground” un “rave” kultūras, kā arī elektroniskās mūzikas laukā. Novirzoties no popkultūras uzspiestajiem standartiem, RABENAU mūzikā un dj izlasēs saviem klausītājiem liek iejusties ritmā, ievelkot tos elektriski uzlādētā mūzikā.
Ieeja uz koncertu: 7 EUR.
Pasākuma rīkotājs Mākslas telpa MALA