JAZZ LOUNGE ar Kadri Voorand DUO

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

10.09.2022

Laiks

19:00

Cena

20€

Pirmajā Jazz Lounge rudens koncertā Cēsīs viesosies harizmātiskā igauņu dziedātāja, komponiste, pianiste un improvizatore Kadri Voorand, kas savu mūziku rada, izmantojot spēcīgu emocionālu vēstījumu, apvienojumā ar izteiktu ritmiskumu, unikālu popmūzikas improvizāciju, kā arī džeza un folka elementiem.

Kadri ir guvusi lielu atzinību savā dzimtenē, tostarp saņēmusi “Igaunijas Mūzikas balvu” kā labākā māksliniece un vairākkārt – nominācijā “Labākais džeza albums”.

Kopā ar Kadri duetā dzirdēsim vienu no aktīvākajiem basģitāristiem Igaunijā – Mihkel Mälgand. Viņš ir sadarbojies ar tādām džeza zvaigznēm kā Kurts Ellings, Nils Landgrēns un Deivs Lībmans. Kadri un Mihkela saspēli raksturo abu saskanīgā ritma izjūta un improvizācijas talants.

Duets izpilda sirdi plosošas balādes, kurām līdzās – izteikts grūvs, ko pavada pilnīgi unikāli melodiju pavērsieni un negaidīti, pārdroši dziesmu teksti.

Abi mūziķi ir koncertējuši gan Igaunijā, gan ārvalstīs, tostarp tādos džeza mūzikas festivālos kā EFG London Jazz Festival, Cheltenham Jazz Festival, Pori Jazz, Jazz Baltica, Tampere Jazz Happening, Marburg City Festival, Südtirol Jazz Festival, Bejing Nine Gates Jazz Festival.