Izrāde “Sieviete kā konfekte”

Vieta CATA kultūras nams, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis

Datums

26.09.2020

Laiks

15:00

Pannas Teātris piedāvā skatītājiem izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”, kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!

Cēsu CATA kultūras namā izrāde “Sieviete kā konfekte” (sākotnēji pārcelta no 14. marta) tiks izrādīta š.g. 26. septembrī DIVĀS DAĻĀS!

Saistībā ar valstī noteikto ierobežojumu kārtību, kas paredz, ka iekštelpās pasākumus drīkst apmeklēt tikai puse skatītāju zāles ietilpības dēļ un, tā kā izrāde Cēsīs ir pilnībā izpārdota, esam raduši iespēju organizēt divas izrādes vienā dienā.

Uzmanību! Cēsīs notiks divas izrādes dienā!

Skatītāju zāle tiek dalīta divās daļās:

PĀRA RINDU biļešu īpašnieki (piem. 2.RINDA,4.RINDA,6.,u.t.t.) apmeklēs izrādi plkst. 15.00, bet

NEPĀRA RINDU biļešu īpašnieki (piem. 1.RINDA,3.RINDA,5., u.t.t.) apmeklēs izrādi 19.00.

Jaunie ministru kabineta noteikumi paredz apmeklēt iekštelpu pasākumus, veicot biļešu personalizāciju, tādēļ, ja iespējams, lūdzu, veiciet biļešu PERSONALIZĀCIJU , ko var ātri un viegli izdarīt Biļešu Paradīzes lapā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/person, vai pa tel. 9000 2000, neatkarīgi no tā, vai biļete pirkta interneta veikalā vai kasē. Nākot uz izrādi, lūdzu, paņemiet līdzi kādu personu apliecinošu dokumentu.

Ja kādi jautājumi vai neskaidrības, priecāsimies sazināties un ļoti gaidīsim tikšanos ar jums!

Antra Rijniece (producente) – tel. 29908330, e-pasts: antra.rijniece@gmail.com

Karīna Gribuste (projektu vadītāja) tel. 26864754, e-pasts: bogorada.karina@gmail.com Informācija: www.pannasteatris.lv vai Biļešu Paradīze https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/19309

Ar cieņu,

Izrāžu apvienība “Pannas Teātris” kolektīvs

Antra Rijniece Izrāžu apvienības ” Pannas Teātris” producente Tel: +371 29908330 antra.rijniece@gmail.com