Ivara Miķelsona izstāde “Uzkāp tur, nezin kur..”

Vieta Cēsu Izstāžu nams, Pils laukums 3, Cēsis

Datums

24.07.2020 - 06.09.2020

No 24.jūlija līdz 6.septembrim Cēsu Izstāžu namā būs skatāma tēlnieka Ivara Miķelsona izstāde “Uzkāp tur, nezin kur..”. Izstādes atklāšana 24.jūlijā plkst.17.00.

Izstādē izstādītas dāžadu tēmu un periodu mākslinieka veidoti tēlniecības darbi. Mākslinieks Ivars Miķelsons par savu personālizstādi saka: “Liels prieks izstādīt savus darbus Cēsīs, jo tie nav ciemojušies šajā skaistajā pilsētā. Izstādē “Uzkāp tur, nezin kur…” atļāvos parādīt dažādu tēmu un periodu skulptūras, kuras visas tomēr vieno – un tad. Manas skulptūras neatrisina nekādas globālas problēmas, nemaisās politikā, nepiņķerējas sarežģītās koncepcijās un nešokē, lai tā piesaistītu uzmanību. Īsi mirkļi no dzīves  –  manējās, Jūsējās – ir tie, kas paliek līdz pašām garā kāpiena beigām. Un tos es pārvēršu savās skulptūrās, nedaudz pievienojot  ironijas pēcgaršu. Kāpjam nezin kur kopā.”

Darba laiks: no otrdienas līdz svētdienai 10.00 – 18.00. Biļešu cenas: EUR 2.00 (studenti, pensionāri, Cēsu drauga karte), EUR 3.00 (pieaugušie).                                                                          

Ivars Miķelsons beidzis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas – tēlniecības nodaļu un Latvijas Mākslas akadēmijas – tēlniecības nodaļu. Pašlaik strādā par pedagogu PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas  formas dizaina programmā. Regulāri piedalās izstādēs, plenēros un citos mākslas projektos. Skulptūras privātkolekcijās Latvijā, Francijā, Austrijā, ASV un citur.

Vairāk info ŠEIT.