Itālijas sarunu vakars kopā ar Līgu Pommeri un Grigoriju Salniti

Vieta Kultūras biedrība "Harmonija", Rīgas iela 7

Datums

10.03.2023

Laiks

18:00

Cena

5€

10.martā plkst.18:00 kultūras biedrībā “Harmonija”, Cēsīs, Rīgas ielā 7, ceļotājus, sapņotājus un zinātkāros uz stāstu vakaru par Itāliju aicina Līga Pommere un Grigorijs Salnits. Ieejas maksa pasākumā 5,00 euro vienai personai.

Runā, ka Itālija ir valsts, kurai jāiedod mazais pirkstiņš, un tā nekavējoties paņems ne tikai roku, bet arī sirdi. Tā tas ir noticis arī ar abiem tikšanās stāstniekiem, kuriem Itālija ir un būs ne tikai emociju bagātinātāja un iedvesmotāja, bet zinātkāres raisītāja. Viņu ceļojumu galamērķi ir bijuši gan tūristiem zināmākās un Itālijas slavenākās vietas, gan arī nostūri, kas ļauj dziļāk ielūkoties šīs valsts un tās cilvēku būtībā un dvēselē.  Emociju un piedzīvojumu ir bijis tik daudz, ka abi gidi nolēmuši dalīties ar tiem aizraujoša stāstu vakara veidā, papildinot to ar mūziku un Itālijas vīnu garšu.

Līga Pommere ir aizrautīga ceļotājā ar ģeogrāfa izglītību.  Būšana kustībā un pasaules izzināšanas alkas viņu savulaik pamudināja izveidot uzņēmumu “BALT-GO”, lai prieka piepildītu kopā būšanu ceļojumos dotu arī saviem ceļabiedriem. Pašai vislabāk patīk doties uz Alpu valstīm, jūru piekrastēm un kalnos, taču nelielās grupiņās interesantus ved arī uz tādām eksotiskām valstīm kā Taizeme un Meksika.

Grigorijs Salnits ceļot sācis 10 gadu vecumā. Tagad viņš vairs nevar iedomāties savu dzīvi bez ceļošanas, turklāt kopš 2009. gada tā kļuvusi par viņa profesiju. Grigorija pirmā izglītība ir mūzika, tādēļ viņš nekad nezaudē saikni ar mākslu, atrodot tajā mierinājumu un iedvesmu. Zinot arī franču valodu, labprāt aicina ekskursijās uz Franciju, tāpat Itāliju, Spāniju. Ved ekskursantus arī uz Zviedriju, Somiju un, protams, ceļo pa Baltiju.