Ingus Ulmanis. 60 gadu jubilejas koncerts “Kā man laiku apvaldīt?”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

15.02.2024

Laiks

19:00

Cena

12€ - 25€

60 gadu jubileju svin populārais mūziķis un vairāku muzikālo projektu un grupu dalībnieks Ingus Ulmanis. Par godu jubilejai viņš izsludinājis koncerttūri, kas sāksies 2024.gada februārī.

Ceturtdien, 15.februārī, plkst.19.00 Ingus Ulmanis viesosies Cēsīs, Koncertzālē “Cēsis”.

Ingus Ulmanis (dzimis 1963.gada 19.septembrī Limbažos) ir mūziķis, komponists un mūzikas producents; darbojies arī kā televīzijas un radio raidījumu vadītājs. No 1984. gada līdz 1987. gada augustam bijis grupas “Jumprava” solists. 1987.gadā kopā ar grupas biedru Aigaru Voitišķi izveidoja savu grupu “Lādezers”, kurā muzicē joprojām. Ingus bijis arī dažādu citu muzikālo projektu autors un dalībnieks: darbojies Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā “LNT Brokastis” un “Tautas balss”, bērnu muzikālajā projektā “Brīnumskapis” un Latvijas televīzijas raidījumā “4. studija”. Pašlaik strādā “Latvijas Radio 1”, kur vada raidījumu “Monopols””. Kopā ar Silvju Noru Kalniņš ir izveidojis projektu “Dabas koncertzāle”.

Koncerta nosaukumam Ingus izvēlējies rindiņu no dziesmas  “Kā man laiku apvaldīt” (viņš ir arī dziesmas teksta un mūzikas autors): “Koncertos piedalīšos es un grupa “Lādezers”, taču tajos skanēs arī dziesmas no citiem muzikālajiem projektiem. Savukārt 25.augusta koncerts varētu būt kaut kas līdz šim nebijis, jo es uzspēlēšu kopā ar visiem sastāviem, kuros kādreiz esmu piedalījies: “Jumprava”, “Lādezers”, “Brīnumskapis” un “Dabas koncertzāle”. Skanēs arī divas vai trīs dziesmas no mana pilnīgi jaunā projekta.”

Gribu uz īsu brīdi būt “skaļš” un  šajos jubilejas koncertos gribu atgādināt par mūziku, ko kopā ar Aigaru Voitišķi esam veidojuši cauri gadiem. Parādīt, ka tāda ir mūsu radītā mūzika, un šādi noslēdzam kādu etapu. Mums apkārt ir fantastiski mūziķi, ar kuriem vēl joprojām ir ko teikt un ir par ko runāt!”

Pasākuma rīkotājs Art Management group