Grupas SUDDEN LIGHTS koncerts

Vieta Radošais kvartāls "Zeit", Gaujas iela 4, Līgatne

Datums

11.06.2022

Laiks

20:00

Cena

15€

Uz Zeit Pagalma skatuves 11.jūnijā plkst.20.00 grupa SUDDEN LIGHTS. 

Sudden Lights pašu rakstītajā mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. Lipīgas, viegli dejojamas melodijas, dažkārt pa kādai dvēseliski melanholiskai notij, kā arī jaunības degsme raksturo grupas skanējumu. Grupas enerģiskie mūziķi uz skatuves kopā spēlē jau 8 gadus.

Kopš dibināšanas grupa ir izdevusi divus albumus – “Priekšpilsētas” (2017) un “Vislabāk ir tur, kur manis nav” (2019). Pirmais albums saņēma Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” nomināciju kategorijā gada debija. Izdoti arī vairāki singli, kas iekļuvuši radio staciju pastāvīgajās rotācijās, piemēram, “Priekšpilsētas valsis”, “Just fine”, “Laternas” un citi. 2020. gada veiksmīgākais hits “Haosā” tapis sadarbībā ar klausītāju iemīļoto grupu Astro’n’out un topu virsotnēs tas noturējās teju pusgada garumā. Tas saņēma Zelta mikrofonu kā 2020.gada radiohits.

2021.gada vasarā grupa izdeva kopīgi radītu dziesmu ar dziedātāju ANNNA. Pašlaik grupa strādā pie trešā studijas albuma, kas klajā nāks 13.maijā. Līdz šim izdoti albuma singli “Elektriskā gaisma”, “Klusumi”, “Siltas vasaras ēnā” un “Laternas”.

Ieejas maksa: 15 EUR.
Biļetes iespējams iegādāties bilesuparadize.lv, zeit.lv/veikals vai uz vietas Zeit Cafe kasē, Gaujas ielā 4, Līgatnē.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Zeit radošais kvartāls Līgatnē / Gaujas 4 / t. 25779944 / info@zeit.lv.

Pasākuma vietne zeit.lv/
Pasākuma rīkotājs www.zeit.lv