Ģitārista Edgara Rubeņa koncerts

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

04.03.2022

Laiks

20:00

Cena

6€

Ģitārists Edgars Rubenis publicē jaunu ierakstu Slow Lightning un Baltijas koncerttūres ietvaros viesosies arī Cēsīs, MALĀ.

Jaunajā ierakstā Rubenis ir apkopojis 7 skaņdarbus solo akustiskajai ģitārai, kuros viņš nekautrīgi iesaistās dialogā ar agrīnajām blūza un regtaima tradīcijām. Šī veci skanošā, bet pilnībā svaigi rakstītā un spēlētā mūzika atspoguļo Rubeņa interesi par muzikālo tradīciju dzīvības pazīmēm – vispāratzītu vērtību pārdefinēšanos laika ritējuma iespaidā. Slow Lightning ir pirmais sējums viņa topošajā triloģijā Pains And Boogies.

Nīderlandē dzīvojošais latviešu ģitārists Edgars Rubenis ir plašāk zināms kā eksperimetālās rokgrupas Mona de Bo dalībnieks un izteikti minimālas elektroakustisās mūzikas solo izpildītājs. Pēdējos gados viņa radošajā darbībā ietilpst arī vairāki solo un ansambļiem rakstīti darbi “jaunās” akadēmiskās mūzikas laukā. Rubeņa Slow Lightning būs pirmā publikācija Hāgā svaigi iedibinātās izdevniecības dis ce que paspārnē. Ieraksts ir pieejams audio kasetēs, kā arī elektroniskajā formātā.

Ieeja ar Covid-19 sertifikātu.

Uz tikšanos 4.martā plkst.20.00!

Pasākuma rīkotājs Mākslas telpa Mala