Foto izstāde “Jaunības manifests”

Vieta Ruckas mākslas rezidenču centrs, Piebalgas iela 19

Datums

15.07.2022 - 28.08.2022

Jūlija sākumā četru dienu fotogrāfijas meistarklasē ar vizuālo mākslinieci un pedagoģi Viku Ekstu divpadsmit Cēsu novada jaunieši vecumā no 12 līdz 18 gadiem diskutēja par to, ko nozīmē būt jaunietim, trenēja savu vizuālo domāšanu un foto prasmes. Savstarpēji sadarbojoties viņi radīja fotogrāfijas, kas apskatāmas brīvdabas izstādē “Jaunības manifests” Ruckas parkā, Piebalgas ielā 19, Cēsīs.
Izstāde Ruckas parkā būs apskatāma līdz 2022.gada 28.augustam.
Foto izstādes darbu autori: Amanda Asne, Pauls Dreibants, Astrīda Kalna, Luīze Kalniņa, Mārica Kraukle, Emīls Ķirsis, Adrija Lāce, Marta Malceniece, Anna Meldera, Mare Pāsa, Horens Olivers Pētersons, Made Vecā. Fotogrāfijas meistarklasi vadīja vizuālā māksliniece un pedagoģe Vika Eksta.
Projektu īsteno: Ruckas mākslas fonds ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu. Paldies tehniskajam atbalstītājam Sony par kamerām jauniešu fotogrāfijas meistarklasei! Projektu atbalsta garškopju kustība Gardu muti un kafejnīca “Pagrabiņš”.
Informējam, ka izstādes norises laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Atrodoties izstādes norises teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā, ko varam lietot publicitātes materiālu vajadzībām