Tautas deju koncerts “Deju pinu vainagā”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

23.02.2019

Laiks

18:00

Sestdien, 23.februārī, plkst.18.00 koncertzālē “Cēsis” notiks tautas deju kolektīva “Raitais solis” tautas deju koncerts “Deju pinu vainagā”. Koncertā tiks izdejotas kolektīvu iemīļotākās dejas un pagājušajā gada XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izdejotās dejas.

Koncerta motīvs “Mana Dziesmu un Deju svētku dienasgrāmata”. Ilgi gaidītie un lolotie Latvijas Valsts Simtgades Dziesmu un Deju svētki ir pagājuši, bet atmiņas joprojām dzīvas un iegūlušas dienasgrāmatu lappusēs. Koncertā kolektīvu dalībnieki dalīsies savās atmiņās par spilgtākajiem piedzīvojumiem aizvadītajos Deju svētkos Rīgā.
Koncerta režisore Gunita Bārda un mākslinieciskais vadītājs – Andis Kozaks.

Koncertā piedalīsies tautas deju ansambļi „Vizbulīte” no Siguldas un mājinieki „Raitais solis” no Cēsīm, jauniešu tautas deju kolektīvs “Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas un “Kande” no Cēsīm.  Vidējās paaudzes deju kolektīvi „Miķelis” no Priekuļiem, „Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas un cēsnieki „Raitais solis” un „Saulgrieži”.

Ieeja: 3,00 EUR, 2,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā ŠEIT.

Koncertu rīko p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”