Dejas diena “Dzīvot prieks”

Vieta Pļavas dziednīca, Rīgas ielā 4, Cēsis

Datums

05.11.2022

Laiks

12:00

Cena

15€ - 30€

Ķermenis ir mūsu Templis, instruments, lai varam piedzīvot šo brīnumaino pasauli. Deja ir dzīvības izpausmes esence.

Cēsīs, Rīgas ielā 4, Pļavas dziednīcā 5.novembrī norisinās Dejas diena “Dzīvot Prieks”. Esi mīļi gaidīti pieredzēt sevi un satikt citus savā patiesajā būtībā, aiz ikdienas lomām un vārdiem.

Dejojot mēs atraisām radošumu un spēju ļauties pārmaiņām, tādā veidā kļūstot atvērtāki jaunām iespējām dzīvē.

Kādi ir ieguvumi apzinātai un autentiskai dejai?
Ķermeniski: Caur šādām praksēm mēs esam kontaktā ar savu ķermeni, sazemējamies, sajūtam, piepildam sevi ar enerģiju un atbrīvojamies no saspringuma.
Emocionāli: Mēs izpētam un izpaužam dažādas emocijas caur dažāda veida mūziku, kas palīdz būt brīvākiem un piepildītākiem sajūtu pasaulē.
Mentāli: Meditācija kustībā nomierina prātu, radot skaidrību un harmoniju.
Sociāli: Mēs atbrīvojamies no tendences analizēt un kritizēt sevi un vienam otru, atraisam spēju komunicēt brīvi, spontāni un autentiski.

Dejas dienā būs iespēja pieredzēt trīs dažādas apzinātas, brīvas, autentiskas kustības un dejas sesijas:

 • 12.00 Sajūtu kustība ir par sava ķermeņa apzinātību, par brīvāku būšanu savā ķermenī, par trenēšanos būt patiesam savās sajūtās. Sākt kustību no tās fiziskās un emocionālās pašsajūtas, kurā tu esi šobrīd, neko netēlojot. Piedzīvot kā ķermenis un prāts paši atveras kustībai ir brīnumaini!
 • 15.00 Biodeja ir kustību un dejas metode, kuras laikā, izmantojot īpaši atlasītu un skaistu mūziku, esi aicināts piedzīvot sevi, attīstīt un atraisīt savu potenciālu piedzīvot dzīvesprieku, radošumu, spēju baudīt, just un mīlēt.
 • 18.00 Ekstātiskā deja ir kustību meditācija, kas palīdz būt klātbūtnē “šeit un tagad” un ļauties dejai aiz ego rāmjiem.
  Katru no šīm sesijām ir iespēja pieredzēt atsevišķi vai apmeklēt visas. Starp katru sesiju būs atpūtas pauze, lai paēstu, pagulētu, pameditētu, pabūtu ar citiem un atjaunotos nākamai sesijai un piedzīvotu to pilnvērtīgi. Kā arī aicinam būt drosmīgiem un atlaist bailes no dejas un noguruma, jo tie ir prāta veidojumi, lai mūs pasargātu un nezināmā. Ļaujies nezināmajam! Ļaujies SEV!

Dalības maksa:
Viena sesija 15 EUR; Visa diena 30 EUR.

Līdzi jāņem ūdens, ko padzerties, uzkodas un savs ēdiens, ja nav vēlme iet ēst publiskā vietā, maiņas drēbes . Dejošananotiks ar basām kājām (var paņemt zeķītes).

Lūgums pieteikties, zvanot pa tālruni 26411146 (Antra).

Dejas sesiju vadītāji:

 • Sajūtu kustība – Laura Freimane
  Deju, kustību un elpošanas terapeite. “Kustība un deja ir mana dzīves kaislība, iedvesma un prieks. Gan pašai kustoties un dejojot, gan vērojot kā citi atbrīvojas tajā un ļaujas. Par sevi teiktu tā – dzirkstoši smieties, sievišķīgi kautrēties, mīlēt- plaši un no sirds, pateikties līdz asarām, cienīt- pazemīgi, lepoties- skaļi, vārtīties zemē- patiesi un rotaļīgi, kustēties- pārdroši dabiski.
 • Biodeja -Amanda Antra In’Jan
  Sertificēta Biodanza pasniedzēja, dzīves izzinātāja, jaunu apvāršņu atklājēja, dzīves iedvesmotāja.
 • Ekstātiskā deja – Charlie Vas
  Ceļotājs, esības izzinātājs, mūziķis un mistiķis no Panamas, kurš šobrīd dzīvo Latvijā. Čārlijs redz mūziku kā spēcīgu un maģisku instrumentu, kurš palīdz mums harmonizēt, atbrīvot un dziedināt savu esību. Čārlijs redz sevi kā enerģiju vadītāju, kurš palīdz klausītājam nonākt dziļā kontaktā ar savu būtību un šajā kontaktā var notikt brīnums!

Ekstātiskās dejas notiks dzīvās mūzikas pavadībā kopā ar perkusionistu Balraj Singh Sandhu no Indijas.