Cēsu Teātra koncertuzvedums “Katrai stundai skaistums savs”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

27.03.2023

Laiks

19:00

Cena

3€ - 5€

Cēsu Teātris aicina uz muzikāli izklaidējošu koncertuzvedumu “Katrai stundai skaistums savs” koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē 27.martā plkst. 19.00.

27.marts – Starptautiskā teātra diena, un jau ierasti šajā svētku dienā Cēsu Teātra aktieri aicina kopīgi izbaudīt teātra spēlēšanas brīnumu!

Pirms nedaudz vairāk kā pieciem gadiem, 2017.gada 27. novembrī koncertzāles “Cēsis” foajē teātra spēlēt gribētāji – dažāda vecuma cēsnieki, dažādu profesiju pārstāvji – pirmo reizi satikās ar savu režisori Edīti Siļķēnu, lai kopīgi turpinātu spodrināt teātra spēlēšanas tradīcijas Cēsīs, kas ilgst jau gandrīz 150 gadus.

Šajā laikā mēģinājumos, izbraukumos, izrādēs Cēsis un daudzviet Latvijā, kopā pavadītas neskaitāmas stundas, un katrai bijis skaistums savs. Iestudējot lugas, ir dziedāts un dejots, raudāts un smiets, mīlēts un nīsts, tāpēc svētku dienā gribam savus uzticamos skatītājus iepriecināt ar koncertuzvedumu “Katrai stundai skaistums savs”.

Izskanēs dziesmas un īsi fragmentu zibšņi no visām šajos piecos gados iestudētajām izrādēm, uzvedumiem un koncertiem. Sākot ar pirmo iestudējumu “Mucenieks un Muceniece” līdz jaunākajam veikumam – “Trīnes grēki”.

Cēsu Teātra aktieri ir apņēmības pilni saviem skatītājiem dāvāt muzikāli krāsainus mirkļus!

Tiekamies!

Ieeja: 5 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem un Cēsu Drauga kartes īpašniekiem – 3,00 EUR. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

Pasākumu rīko Cēsu Kultūras centrs.