Cēsu teātra kamerizrāde “Vīrietis”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

02.02.2020

Laiks

15:00

Pērnā gada nogalē Cēsu teātris saviem skatītājiem nodeva savu jaunāko darbu – kamerizrādi Z.Pamše “Vīrietis”. Skatītāji šo izrādi novērtējuši atzinīgi un skatījušies ar prieku. Tāpēc… Nekas jau nebeidzas, un arī šogad kamerizrāde tiks izrādītā skatītājiem.

Cēsu teātris aicina uz kamerizrādi Z.Pamše “VĪRIETIS” Vidzemes koncertzāles “Cēsis” Kamerzālē.

Sieviete ir Venēra un vīrietis ir Marss…

“Visu varena un neaptverama ir mīlestības valsts, kurā mēs katrs esam kā zvaigzne ar savu starojumu un savu vienreizēju spožumu. Sieviete ir Venēra un vīrietis ir Marss…”

Ilgošanās, cerība un vēlme satikt viņu, liktenīgo, ir svarīga dzīves sastāvdaļa arī mūsdienu sievietēm. Un, ja tāds ir – vai viegli būt laimīgai?
Cēsu teātra aktieri izspēlēs mūslaiku traģikomēdiju vienā cēlienā, kurā atklās liktenīgā vīrieša meklēšanas noslēpumus, vienlaikus rosinot pārdomas par attiecību mežģīnēm starp vīrieti un sievieti.

Lugas autore Zane Pamše ir Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja, kā arī Piltenes amatierteātra vadītāja un režisore. Sarakstījusi vairākas lugas, kuras iestudētas amatierteātros gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Izrāde iestudēta divos sastāvos.
Galvenajā – gaišreģes Margo lomā – Iveta Gabrāne vai Aija Baha-Velvele.
Lomās: Lauma Daugiša vai Dace Lezdiņa, Inese Romka vai Margita Urbanoviča, Inuta Briede vai Laine Zālīte, Jana Kļaviņa vai Iveta Daiga, Kārlis Dambis vai Guntars Norbuts, kā arī Laimdota Eliase, Ieva Rence, Ilze Jansone, Sanita Vagale, Normunds Bērziņš, Gusts Daugišs, Gints Eliass, Edvards Taurēns un citi Cēsu teātra aktieri

Režisore: Edīte Siļķēna,
Režisores asistents, mūzikas autors: Juris Krūze.
Scenogrāfija un tērpi: Sandras Dikmanes un Rudītes Liepiņas pārziņā
Kustību konsultante: Rita Lūriņa.
Izrādē izmantotas Normunda Kažoka fotogrāfijas.

Ieeja: 5,00 EUR, 3,00 EUR (skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem).
Biļetes Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās.

Pasākumu rīko p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”