Cēsu teātra izrāde “Vīrietis”

Vieta Vaives Tautas nams "Kaķukrogs", "Kaķukrogs", Cēsu novads, Vaives pagasts, LV-4136

Datums

13.02.2022

Laiks

15:00

Cena

2,50€ - 3,50€

Cēsu teātris viesosies Vaives tautas namā.

13.februārī plkst.15.00 Vaives tautas namā viesosies Cēsu teātris ar izrādi “Vīrietis”. 

“Visu varena un neaptverama ir mīlestības valsts, kurā mēs katrs esam kā zvaigzne ar savu starojumu un savu vienreizēju spožumu. Sieviete ir Venēra un vīrietis ir Marss…”. Ilgošanās, cerība un vēlme satikt viņu, liktenīgo, ir svarīga dzīves sastāvdaļa arī mūsdienu sievietēm.  

Cēsu teātra aktieri izspēlēs Zanes Pamšes mūslaiku traģikomēdiju vienā cēlienā, kurā atklās liktenīgā vīrieša meklēšanas noslēpumus, vienlaikus rosinot pārdomas par attiecību mežģīnēm starp vīrieti un sievieti. 

Ieeja: 3,50 EUR, 2,50 EUR (DRAUGA kartes īpašniekiem). 

Biļetes var iegādāties https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/113103 un Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās, kā arī pasākuma dienā Vaives Tautas namā pirms izrādes, ja biļetes vēl būs pieejamas. Vietu skaits ierobežots.

Pasākumu var apmeklēt pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērni, kuri sasnieguši 14 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Kopā ar biļeti jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

Ieeja pasākumā pieaugušajiem ar derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. 

Pasākuma laikā jālieto medicīniskās mutes un deguna aizsargmaskas vai FFP2 respiratori.