Cēsu teātra izrāde “Nezināmā zvaigzne”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

25.10.2020

Laiks

16:00

Cēsu teātris aicina skatītājus uz Mihaila Sebastiana romantiskās komēdijas “Nezināmā zvaigzne” izrādi 25.oktobrī pl.16.00 koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē.

Šī būs atkalsatikšanās ar kādu Rumānijas mazpilsētu pagājušajā gadsimtā, kurā dzelzceļa stacija reizēm mēdz būt visrosīgākā vieta – tur vilcienus sagaidot un pavadot, saplūst visi pilsētas ļaudis, tā reizē ir jūra, osta un nezināmā tāle. Un ja kādu dienu šai mazpilsētas stacijā ierodas kāda nezināma dāma, kura veidota no nedaudz smaržu, daudz slinkuma un zināmas devas fantāzijas… var sākties daudz pārpratumu, aprunāšanas, humora, kaislīgas satikšanās un sāpīgas šķiršanās.

Izrādē “Nezināmā zvaigzne” piedalās gandrīz viss Cēsu teātra kolektīvs, tās režisore ir Edīte Siļķēna. Dziesmas izrādei sacerējuši Lauma Daugiša un Juris Krūze.

Ieejas maksa: 5,00 EUR, 3,00 EUR studentiem, skolēniem, pensionāriem un Drauga kartes īpašniekiem. Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās. Izrādes norisi organizē p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.